Jälgi meid

Panusta ja Palveta

Hispaania kõrgliiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Seekord keskendume LaLiga mängudele. Mitmed korrad oleme komboga ülinapilt eksinud, seekord loodame täielikult õnnestuda. Loe edasi ning leiad ühe 14.00 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 280€.


Celta Vigo vs. Levante (14:00)

Külalismeeskonnal Levantel on võõrsil mängudes pooleli huvitav seeria. Viimased viis kohtumist on kaotatud ja lüüa on suudetud vaid üks värav. Enne seda mängiti neli korda järjest viiki ja veel enne seda võideti Real Madridi. Ehk meeskond on väga ebastabiilne, kuid heal päeval võivad ka tugevaimate meeskondadega võrdselt mängida.

Täpselt sama ebastabiilne on ka kodumeeskond Celta Vigo. See on üks põhjustest, miks mõlemad meeskonnad asetsevad liigatabeli tagumises pooles. Konkreetse lõpptulemuse ennustamist peame liiga riskantseks. Eelistaksime Levante meeskonda, kuid riskide hajutamiseks lisame sinna ka viigi võimaluse.

Meie valik: Levante võit või viik (2.02 @ Coolbet)


Rayo Vallecano vs. Atletico Madrid (17:15)

Atletico Madrid sai viimases voorus 1:3 kaotuse Real Madridilt ja langes liigas kolmandale kohale. Vallecano on hetkel esimesel väljalangemistsooni kohal ja vajab hädasti punkte. Viimased omavahelised mängud on võitnud Atletico. Edu on olnud küll minimaalne, kuid favoriidile kohaselt on vastane ära surutud.

Atletico Madrid läheb kohustusliku võidu järgi. Vastane Rayo Vallecano võib küll olla ülimotiveeritud, kuid mänguklassi poolest jäädakse Hispaania ühele suurimale klubile tuntavalt alla. Vaevalt, et Atletico kahes järjestikuses võõrsil mängus laseb ennast üllatada. Koefitsent on samuti piisavalt soliidne, et kombosse lisada.

Meie valik: Atletico Madridi võit (1.73 @ Coolbet)


Real Sociedad vs. Leganes (19:30)

Real Sociedad asub tabelis üheksandal kohal. Huvitaval kombel ollakse üks kehvemaid kodumeeskondi LaLigas, kuid võõrsil mängudes lausa paremuselt kolmas tiim. Viimastes voorudes on siiski kodumängudes hakatud näitama paremat taset ja kolme viimase mänguga on teenitud kaks võitu ja üks viik.

Leganes on täiesti keskmine klubi. Nende rünnak on kesktasemel, nende kaitse on kesktasemel. Oma tase on välja mängitud, kuid mitte midagi enamat. Enamikes mängudes lüüakse ise vähemalt üks värav ära, kuid lastakse ka endale lüüa.

Real Sociedad pole veel see hooaeg mitte ühtegi kohtumist koduväljakul nulliga võitnud. Selles mängus on nad favoriidid, kuid rohkete vigastuste tõttu ei saa väljakule joosta parim koosseis. Usume, et selline kombinatsioon toob meile natukene rohkem väravaid, kui neilt kahelt meeskonnalt muidu oodata võiks.

Meie valik: Kokku üle 2.5 värava (2.5 @ Coolbet)


Barcelona vs. Valladolid (21:45)

LaLiga liider ja suurfavoriit Barcelona võtab kodus vastu siiamaani Hispaania kõrgliigas kõige vähem väravaid löönud Valladolid´i jalgpallimeeskonna. Barcelona on viimases kahes voorus kaotanud punkte ning on kohustatud seekord võtma kolm võidupunkti, et Real Madridi hoida veel ohutus kauguses.

Kataloonia klubi viimaste voorude mannetute esituste peamised põhjused peituvad erinevate võtmemängijate eemalejäämistes. Ülitähtis keskväljamees Arthur on vigastatud ning viimases kohtumises ei teinud kaasa ka Alba, kes aitab oma mängustliiliga Lionel Messil särada. Samuti pole Dembele veel sellises vormis nagu Barcelona ise loodaks.

Valladolid on siiski sellise tasemega vastane, et Barcelona peaks neist üle olema ka kehvemapoolse mänguga. Võtame valiku, et Barcelona võidab nii poolaja kui ka kogu mängu.

Meie valik: Poolaeg/täisaeg – Barcelona/Barcelona (1.6 @ Coolbet)

Kobopanuse koefitsent kokku: 14:00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 280€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Panusta ja Palveta

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds