Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane Copa America kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Copa America jätkub alagrupifaasi kolmanda ringiga. Saame näha, kas Venezuela kolmas kohtumine lõppeb samuti tulemusega 0:0. Loe edasi ning leiad ühe 5.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 100€.


Boliivia vs. Venezuela

Algab: 22:00

Boliivia on hetkel alagrupi viimane meeskond nulli punktiga. Kaotatud on nii Brasiiliale kui ka Peruule. See tähendab, et teoreetilised edasipääsu võimalused tekivad vaid võidu puhul.

Venezuela on ainuke meeskond turniiril, kes pole veel ühtegi väravat löönud ning pole ka endale lasknud lüüa. Nii Peruu kui ka Brasiilia vastu mängiti 0:0 viiki. Teoreetiliselt on neil võimalik grupist edasi pääseda ka juhul, kui antud kohtumine jääb viiki. Võit kindlustaks pääsu veerandfinaali juba sajaprotsendiliselt.

Boliivia kaitse on tõsine ohumärk, nad on viimasest 40-st kohtumisest vaid 9-l korral suutnud vastase nulli peal hoida. Samas ei suju asjad ka rünnakul. Viimasest kümnest kohtumisest on kaotatud 6, viiki mängitud 3 ning võidetud 1. Nende jooksul on kokku löödud vaid seitse väravat ning endale lastud lüüa neliteist.

Venezuela seevastu on näidanud üsna kvaliteetsed kaitset. Turniiril on neil ka kõvasti õnne olnud. Peruu ja Brasiilia suutsid mõlemad Venezuelale väravaid lüüa, kuid mitte ühtegi reeglitepärast. Kõik trumbid on nende käes, nemad saavad oodata kuni Boliivia hakkab riske võtma, mis pakub häid võimalusi vasturünnakuteks.

Viimane omavaheline kohtumine lõppes 5:0 Venezuela võiduga. Enne seda suutis aga Boliivia omakorda 4:2 Venezuelat võita.

Kokkuvõttes võiks oodata üsna lahtist ja väravaterohket jalgpalli, mida domineerib Venezuela.

Meie valik: Venezuela poolaeg/täisaeg (2.4 @ Coolbet)


Peruu vs. Brasiilia

Algab: 22:00

Alagrupi liidrite omavaheline duell. Mõlemal meeskonnal on kirjas üks võit ja üks viik. Parem väravatevahe annab hetkel alagrupi esikoha Brasiiliale. See tähendab, et antud kohtumise võitu vajab natukene rohkem Peruu, kuid sellegi poolest on mõlemad meeskonnad juba väga-väga suure tõenäosusega veerandfinaali pääsenud.

Viimase omavahelise kohtumise võitis Brasiilia 2:0. Viimase omavahelise Copa America kohtumise suutis aga Peruu 2016a. 1:0 võita.

Kombosse lisaksime valiku, et kohtumises lüüakse alla kolme värava. Peruu teab, et nende ainuke võimalus Brasiilia vastu on mängida ülimalt kaitsest lähtuvalt ning langetada mängutempo võimalikult madalaks. Ning varasemalt on tõestatud, et selles ollakse väga osavad. See muudab kogu kohtumise üsna kinniseks.

Brasiilia ründemäng ei ole ka turniiril nii hiilgav olnud, et neilt võiks Peruu vastu suurt väravatesadu oodata. Nimede poolest on koondises täielikud superstaarid, kuid klubi ja koondises eest mängimine on täiesti erinevad asjad(mida eriti hästi tõestab Argentina).

Viimases kümnes Brasiilia kohtumises on kokku nähtud 23 väravat(nii löödud kui ka endale lastud lüüa väravad). Kui sealt aga 7:0 võit üle Hondurase välja võtta, siis üheksa kohtumisega on nähtud 16 väravat ehk kõigest 1.7 väravat mängu kohta. Pakume, et kõige tõenäoliseim tulemus võiks olla 2:0 Brasiilia võit.

Meie valik: Kokku alla 2.5 värava (2.05 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 5.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 100€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds