Jälgi meid

Ennustusvihjed

Copa America laupäevane kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Copa America jätkub põnevate alagrupifaasi kohtumistega. Platsile tuleb teiste seas ka Lionel Messi. Loe edasi ning leiad ühe 7.5 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 150€.


Venezuela vs. Peruu

Algab: 22:00

Tugevas A-alagrupis kohtuvad terve turniiri peale mõeldes omavahel kaks musta hobust. Kuna alagrupis on veel Brasiilia ja Boliivia, siis antud kohtumise võitja võiks saada kõige tõenäolisemalt alagrupist Brasiilia kõrval teisena edasi.

Venezuela, kelle noormängijad on maailma mõttes väga kõrgel tasemel, koosseis koosneb enamjaolt Hispaanias ja Usas mängivatest palluritest. Väravaid võiks eelkõige oodata sel hooajal Newcastle eest kaksteist väravat löönud Rondonilt.

Suvel MM-il üsna südikalt mänginud Peruu koosseisust leiab nooremate pallurite kõrval endiselt ka Guerrero ja Farfani. Koondise parimatel skoorijatel on kahe peale 183 koondise esindamist ja nendes on löödud 61 väravat.

Kihlvekontorite arvates on mõlema meeskonna võiduvõimalused üsna võrdsed. Seda kinnitab ka fakt, et viimased kaks omavahelist kohtumist on jäänud viiki. Kui vaadata viimaseid sõpruskohtumisi, siis nendes on sümpaatsema mulje jätnud Venezuela. Võidetud on nii USA-t kui ka Argentinat. Peruu kaotas viimases sõpruskohtumises nädala alguses 0:3 Kolumbiale.

Kokkuvõttes väga võrdsed meeskonnad ning mängima hakkavad juba väga väikesed nüansid. Seega võitja ennustamisest hoiduks. Esimesena lisaks kombosse hoopis, et mõlemad meeskonnad skoorivad. Kumbki meeskond kaitses ei hiilga, samas väravate löömisega saavad üsna eeskujulikult hakkama.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad löövad värava (2.1 @ Coolbet)


Argentina vs. Kolumbia

Algab: 01:00

B-alagrupi esimeses kohtumises kohtuvad Argentina ja Kolumbia.

Argentina eest on kohal nii Messi, Dybala, Di Maria, Agüero kui ka Otamendi, kuid üsna palju on koondisesse kaasatud ka uusi nägusid. Näiteks koondise kolmel väravavahil on kokku vaid kümme koondise esindamist(ehk Romerot ega Caballerot koosseisust ei leia). Samuti ei võta Copa Americast osa Icardi, Higuain, Mascherano ega ka Rojo. Peatreeneriks Scaloni.

Kolumbial on põhituumik kohal ehk näeme platsile jooksmas nii Ospinat, Rodriguezt, Cuadradot, Falcaot kui ka MM-i sensatsiooni Yerry Minat. Siiski võrreldes MM-iga ei mahtunud koosseisu Carlos Bacca ja Quintero, viimane vigastuse pärast.

Meie hinnangul on kihlveokontorid tõsiselt Kolumbiat alahinnanud. Tegemist võiks olla ühe favoriidiga finaalikohale Brasiilia ja Uruguay kõrval. Juba MM näitas, kui palju selles meeskonnas sisu on, mäletatavasti mängiti veel vigastatud Rodriguezega. Kõigele lisaks on peatreeneriks nüüd endine Iraani loots Carlos Queiros. Enamus jalgpallisõbrad mäletavad, kui head kaitset see mees Iraani mängima pani.

Argentina ei ole viimasel ajal hoolimata säravatest nimedest kuidagi koondisega häid esitusi suutnud näidata. Samuti on Lionel Messi arvamusel, et hetkel on koondisel käisil muutuste aeg ja häid tulemusi on veel vara oodata.

Kolumbia meeskond on ühtsem ning organiseeritum. Terve meeskond rabab kaitses ja väravate löömine Kolumbiale ei ole lihtne ülesanne, seda näitavad ka viimased kontrollkohtumised. Usume, et nad suudavad Argentinat võita.

Meie valik: Kolumbia võit (3.6 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 7.5


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 150€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds