Jälgi meid

Ennustusvihjed

Nõmme Kalju vs. Narva Trans

Peale väikest koondisepausi on jätkumas ka kodune jalgpalli kõrgliiga. Vooru keskne kohtumine on Nõmme Kalju ja Narva Transi vahel. Kodumeeskond asub hetkel tabelis kolmandal kohal, Narva leiame viiendalt tabelirealt.


Nõmme Kalju vs. Narva Trans

Laupäev 15. juuni 2019
Mäng algab: 16:00
Ülekanne: ETV+

Topeltvõimalus viik või Narva võit (2.65 @ Coolbet)
Nõmme Kalju alla 1.5 värava (2.34 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Sel hooajal on omavahel kohtutud kahel korral ning normaalaja tulemusteks mõlemal korral viik.
  • Kalju kaotas hooaja kaks esimest kodumängu, peale seda on võidetud kodustaadionil neli mängu ja viigistatud korra.
  • Narva Trans pole suutnud kuus kohtumist järjest oma väravat puutumatuna hoida.

Narva Trans vahetas alles peatreenerit ning on ülimalt motiveeritud. Eneseusku lisab ka fakt, et sel hooajal pole nad kordagi Kaljule kaotanud. Lisaks mäletatavasti võideti karikafinaalis lisaajal just Nõmme Kaljut. Hiljuti rööviti võõrsil 2:2 viigiga punkte liigaliidrilt FC Floralt.

Vigastuste kiuste on Narva tõusmas aina paremasse hoogu ja ollakse kujunemas meeskonnaks, kes just “suurte” vastu suudab ennast tõestada. Seega leiame head väärtust panuses, et kohtumine lõppeb viigiga või Narva võiduga.

Teisena soovitaks panust, et Nõmme Kalju lööb alla kahe värava. Kõikide eelduse kohaselt on oodata üsna madalaskoorilist kohtumist. Mõlemal meeskonnal on soliidne kaitse ja keskmiselt lastakse endale lüüa alla ühe värava mängu kohta. Seda on tõestanud ka omavahelised kohtumised – liigamäng jäi 0:0 viiki ja karikafinaali normaalaeg lõppes 1:1.

Terve liiga peale lüüakse vaid Kuressaare ja Paide osalusega kohtumistes veel vähem väravaid kui Kalju ja Transi osalusel. Seega ei ootaks ka seekord väravatesadu. Kõige tõenäolisem tulemus võiks olla 1:0 emma-kumma meeskonna võit või siis 1:1 viik.

Meie valikud:

  • Topeltvõimalus viik või Narva võit (2.65 @ Coolbet)
  • Nõmme Kalju alla 1.5 värava (2.34 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 53€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds