Brasiilia vs. Boliivia ennustusvihjed

Lõuna-Ameerika meistrivõistlused ehk Copa America saab ööl vastu laupäeva oma avalöögi! Esimeses kohtumises kohtub korraldajamaa Brasiilia eeldatava alagrupi autsaideri Boliiviaga. A-alagruppi kuuluvad peale antud meeskondade veel Peruu ja Venezuela.

Brasiilia vs. Boliivia

Laupäev 15. juuni 2019
Mäng algab: 03:30
Ülekanne: Eestis puudub

Brasiilia üle 3.5 värava (2.6 @ Coolbet)
2. poolajal rohkem väravaid (2.0 @ Coolbet)

• Viimane omavaheline kohtumine lõppes 0:0 viigiga. Kaks omavahelist vastasseisu enne seda lõppesid Brasiilia 5:0 ja 4:0 võitudega.
  • Peale MM-i on Brasiilia pidanud 10 sõpruskohtumist. Nendest võideti 9 ja viigistati 1. Kokku väravatevahe 25:2.
  • Boliivia on viimasest kümnest kohtumisest teeninud vaid ühe võidu.

Turniiri ajakava, tabelid ning tulemused leiad siit.

Brasiilia – hoolimata sellest, et nende suurim staar Neymar jätab vigastuse tõttu turniiri vahele, on koosseis hirmtugev. Alustades Liverpooli väravavahist Alissonist ja PSG kaitsjatest Thiago Silvast, Marquinhosist ja Dani Alvesist, jätkates LaLiga tegijatega Casemiro, Arthuri ja Coutinhoga ning lõpetades Premier League´i ässade Gabriel Jesuse, Firmino, Richarlisoni, Fernandinho ja Willianiga.

Meeste nimekiri on lausa nii esinduslik, et Meistrite Liiga finaalis platsil käinud Fabinho ja Lucas Moura koosseisu ei mahtunud. Ära tasub märkida tõsiasi, et Brasiilia on korraldanud Copa Americat neljal korral ning kõikidel kordadel on ka tiitel võidetud.

Boliivia – vastasmeeskonnast säravaid nimesid ei leia. Ainuüksi brasiillaste Coutinho väärtuse eest võiks osta 5-6 Boliivia koondist. Tervest koosseisust leiab vaid kolm pallurit, kes igapäevaselt teenivad leiba välismaal. Nendest nimekaim ründaja Marcelo Martins, kes aastate jooksul on esindanud ka Shakhtar Donetski, Werder Bremeni ja Wigan Athleticu klubi värve. Võrreldes Brasiiliaga on tegemist mõnevõrra noorema koondisega.

Arvestades, et turniir toimub Brasiilias, siis saab olema Boliivial eriti raske kohtumine. Juuni alguses kohtus Boliivia Prantsusmaaga. Mängupilt niivõrd tugeva koondise vastu oli väga mannetu, raamidesse lööke tehti isegi vähem, kui Eesti Saksamaa vastu. Samas lasti lüüa endale vaid kaks väravat.

Brasiilia koondis pidas enne Copa Americat kaks sõpruskohtumist. Esmalt võideti Katari meeskonda 2:0 ning seejärel Hondurast 7:0. Mitte just parimad mõõdupuud, kuid iga meeskond Hondurasele seitse ei vajuta.

Usume, et Brasiilia kogu väravate arv sõltub palju sellest, et millal lüüakse esimene värav. Peale seda peaksid järgmised juba kergemalt tulema. Leiamegi, et võimalikud on kaks stsenaariumit. Esimene, et Boliivia peab vastu umbes poolajani või lausa 60 minutit ning kaotab lõpuks 0:2 või siis Brasiilia saab juba esimese 15 minuti jooksul enda tahtmise ja sahistab lõpuks 4-5 korral võrku.

Kaldume viimase stsenaariumi poolele, sest kodupubliku toetus, turniiri avamängu staatus ning koosseisu kogemused ja tase lihtsalt soosivad seda. Seega esimene panus – Brasiilia üle 3.5 värava.

Teisena pakume, et teisel poolajal lüüakse rohkem väravaid kui esimesel. Usutavasti on kodumeeskonnal kerge pinge peal, et kodust tiitlivõistlust edukalt alustada ning selle murdmine võib natukene aega võtta. Kui sellest pingest aga vabanetakse ja oma vurr lõplikult tööle saadakse, siis peaks väravaid tulema nagu ludinal. Samuti läheb Boliivia bussi parkima, et võimalikult kaua selja taga null hoida ehk esimeselt poolajalt võiks maksimaalselt oodata 1-2 väravat.

• Brasiilia üle 3.5 värava (2.6 @ Coolbet)
  • 2.poolajal rohkem väravaid (2.0 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 52€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!