Copa America esimeste veerandfinaalide kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Copa America on jõudnud veerandfinaalideni. Reedese päeva jooksul selgub, kas Brasiilia ja Argentina teekond turniiril jätkub. Loe edasi ning leiad ühe 5.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 100€.

Brasiilia vs. Paraguay

Algab: ööl vastu reedet 03:30

Brasiilia, kes võitis A-alagrupi kahe võidu ja ühe viigiga kohtub veerandfinaali kõige napimalt jõudnud Paraguay koondisega. Heidame kõige pealt pilgu koondiste poolt näidatud statistikale Copa Americal.

Brasiilia on turniiri resultatiivseim meeskond, väravaid on löödud kaheksa. Seejuures on jala valgeks saanud kuus erinevat mängijat. Kolumbia kõrval ollakse teiseks meeskonnaks, kes pole endale kolme mänguga mitte ühtegi väravat lasknud lüüa.

Paraguay suutis alagrupis minna kahte kohtumist juhtima, kuid neis mõlemas lasti lõpuks viigistada. Nii jõutigi veerandfinaali kahe viigi ja ühe kaotuse pealt. Turniiril on löödud vaid kolm väravat ehk mängu kohta keskmiselt üks. Endale on lastud lüüa neli väravat. Teenitud on ka üks penalti, kuid sellel eksiti.

Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on lausa neljas jäänud normaalaeg viiki. Viimatise kohtumise kaks aastat tagasi võitis 3:0 Brasiilia.

Kombosse lisaksime üsna riskeeriva valiku, et Brasiilia lööb juba esimesel poolajal kaks väravat ära. Kodupubliku ees mängiv meeskond on turniiri suurim soosik ning seni ei ole väravate löömisega probleeme olnud. Avamängus suure pinge all löödi kohe kolm väravat, seejärel tehti Venezuelaga küll 0:0 viik, kuid see oli üsna uskumatu tulemus arvestades seda, et kolmel korral suutis Brasiilia palli väravasse panna – VAR ja kohtunik tühistasid õiglaselt kõik väravad. Kõigele lisaks viimane kohtumine Peruu vastu, kus löödi 5 väravat ning seejuures eksiti veel penaltil.

Brasiilia rünnak on Copa Americal parimast klassist ning Paraguay kaitse ei ole ka nii kvaliteetne, et suudetaks seda pidurdada.

Meie valik: Esimene poolaega Brasiilia üle 1.5  (2.98 @ Coolbet)

Venezuela vs. Argentina

Algab: reedel 22:00

Korraliku alagrupifaasi teinud Venezuela peab veerandfinaalis vastu võtma kahe viimase Copa America finalisti Argentina.

Venezuela turniiri esimesed kaks kohtumist jäid 0:0 viiki. Arvestades, et vastasteks olid Peruu ja Brasiilia, siis väga tugevad tulemused. Viimane võit Boliivia üle, mis tõstis Venezuela ka alagrupis Peruust mööda, oli juba vormistamise küsimus. Seni löödud vaid kolm väravat, kuid endale lastud lüüa vaid üks.

Argentina alagrupitulemused ei paku neile kindlasti rahuolu, kuid vähemalt välditi kõige hullemat ja suudeti hoolimata kõikide pessimistide arvamusest jõuda veerandfinaali. Hetkel saagiks üks võit, üks viik ja üks kaotus. Löödud kolm väravat, endale lastud lüüa samuti kolm.

Samuti oleme me oma varasemates kirjutistes olnud Argentina suhtes üsna pessimistlikud ning seda ka igati põhjendatult. Nii nimekas koondis peaks näitama paremat mängu. Eelkõige süüdistatakse kehvas mängupildis peatreener Scalonit, kuid tema kaitseks tuleb tõdeda, et turniiri jooksul on ta väga palju koosseisuga eksperimenteerinud ning see kõik on muutnud mängu paremuse poole.

Siiski ei saa neil Venezuelaga kindlasti lihtne olema. Viimasest kolmest omavahelisest kohtumisest on jäänud kaks viiki ning viimase võitis Venezuela 3:1(Argentina poolelt Messi mängis, kuid palju oli puudujaid). Oleme arvamusel, et kui Argentina peaks sellest paarist edasi poolfinaali pääsema, siis seda eelkõige tänu tugevale rünnakule, mitte kaitsele. Seega lisame kombosse, et Venezuela skoorib vähemalt korra.

Meie valik: Venezuela lööb värava (1.82 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 5.00

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 100€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.