Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kes võidab Copa America ning kellest saab turniiri parim väravakütt?

Enne veerandfinaale on Copa Americal paaripäevane paus ning on sobiv hetk vaadata, keda ennustavad kihlveokontorid võitjaks ja turniiri resultatiivseimaks mängijaks.

Nagu ka enne turniiri, on suurimaks favoriidiks Brasiilia, kellele pakutakse koefitsiendiks vaid 2.00. Järgnevad Uruguay 5.40 ja Argentina 6.20.

Meie lemmikuks valikuks on aga Kolumbia, kelle võidukoefitsient on 6.40. Nad on ühes tabelipooles tugevamatest meeskondadest Uruguay ja Tšiiliga, kuid võimelised mõlemad alistama. Suur boonus, et enne finaali välditakse suurimat favoriiti Brasiiliat. Kolumbia on hetkel turniiril ainuke meeskond, kes on võitnud kõik kohtumised ning seejuures pole endale lastud lüüa veel ühtegi väravat.

Just kaitse ongi nende tugevus. Palju korrutatud fakti, et nende peatreener on üks maailma parimaid kaitsespetsialiste Carlos Queiros, ei tohiks alahinnata. Nagu öeldakse, siis rünnakuga võidetakse mänge, kuid turniire võidetakse kaitsega.

Kuid kellest võiks saada resultatiivseim mängija? Hetkel on konkurentsi jäänud koondistest lausa kaheksa mängijat täpselt kahe värava peal. Favoriidiks peetakse Luis Suarezt koefitsiendiga 5.40, talle järgnevad koondisekaaslane Edinson Cavani 6.00 ja Kolumbia koondislane Duvan Zapata 7.50.

Meie favoriidiks oleks aga Philippe Coutinho koefitsiendiga 10.00. See on hea panus juba sellepärast, et Brasiilia on meeskond, kelle finaali pääsemises võib kõige rohkem kindel olla erinevalt näiteks Uruguayst või Tšiilist, kelle resultatiivseimate mängijate teekond võib lõppeda juba veerandfinaalis.

Coutinho on üks neist meestest, kes on hetkel kaks väravat löönud. Mõlemad väravad tulid kohe esimeses kohtumises, kuid tahaks arvata, et Brasiillane suudab ka edaspidi skoorida. Seda enam, et ta lööb koondise eest ka penalteid.

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga meie teise ennustuse puhul tasku tervelt 200€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds