Jälgi meid

Ennustusvihjed

Paide Linnameeskond vs. Viljandi Tulevik ennustusvihjed

Eesti jalgpalli meistriliiga ehk Premium Liiga taasalustab mängudega. Teise vooru kohtumises lähevad Paide Linnastaadionil vastamisi kohalik Paide jalgpalliklubi ning külalismeeskond Viljandi Tulevik. Kas favoriit Paide võtab oma?


Paide Linnameeskond vs. Viljandi Tulevik

Teisipäev 19. Mai 2020
Algab: 19:30
Ülekanne: Soccernet.ee

Kokku üle 4.5 värava (2.55 @ Coolbet)

Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.03 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelmisel hooajal omavaheliste kohtumiste saldoks jäi Paide kolm võitu ja üks viik.
  • Paide oli eelmisel hooajal koduväljakul üks liiga paremaid meeskondi. 18st kohtumisestvõideti lausa 12.
  • Eelmisel hooajal löödi nende kahe meeskonna omavahelistes kohtumistes keskmiselt 4.25 väravat.

Paide Linnameeskond alustas hooaega tõelise jõudemonstratsiooniga, kui Tallinna Kalev alistati võõral platsil lausa 8:1. Viljandi Tulevikul on hooaja avakohtumisest kirjas kaotus. Võõral väljakul mindi Tartu Tammeka vastu küll juhtima, kuid lõpuks kaotati kohtumine 1:2.

Paide on tänavuseks hooajaks suutnud komplekteerida väga tasemel meeskonna ning võitlevad medalite nimel. Viljandi tulevik samas võitleb suure tõenäosusega ka tänavu kohtade eest tabeli teises pooles, kuid võib kindel olla, et nad suudavad sel hooajal mitmel korral favoriitidele hambaid näidata ja korralikke lahinguid pakkuda.

Üldiselt võib öelda, et Viljandi Tulevik on Paidele koduväljakul olnud üsna mugav vastane. Lausa viimasel viiel korral, kui Paides vastamisi on mindud, on Viljandi pidanud väravavõrgust välja võtma vähemalt neli palli. Nende mängude koguskoor on lausa 22:3.

Esimene panus – kokku üle 4.5 värava. Arvestades seda, kui võimsas vormis Paide koduväljakul Viljandi vastu olnud on ning millist mängu nad esimeses voorus näitasid, siis võiks ka antud kohtumisest ennustada üsna suureskoorilist kohtumist. Tasemevahe on kahe meeskonna vahel lihtsalt nii suur, et väikese skoori ennustamine on liialt riskantne.

Teine panus – mõlemad meeskonnad skoorivad. See peaks küll täiesti kindel olema, et Paide selles kohtumises nulli peale ei jää. Samas ei ennustaks ka Viljandile väravateta mängu. Neil on meeskonnas nii mõnigi mängija, kes võib üsna tühja koha pealt kauglöögist või loovat mängustiili harrastades tekitada väga ohtlike momente. Ennustaks, et Viljandi saab vähemalt auvärava kirja.

Meie valikud:

  • Kokku üle 4.5 värava (2.55 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt  51€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds