Ennustusvihjed

FC Flora vs. Tartu Tammeka ennustusvihjed

Premium Liiga teise vooru kohtumises lähevad vastamisi valitsev meister FC Flora ja viimase hooaja viiendal positsioonil lõpetanud Tartu Tammeka. Pealinnaklubi on küll selge favoriit, kuid külalised Heade mõtete linnast on varemgi autsaideritena võidupunkte noppinud.

FC Flora vs. Tartu Tammeka

Kolmapäev 20. Mai 2020
Algab: 19:30
Ülekanne: ETV 2

Esimene poolaeg jääb viiki (2.85 @ Coolbet)

Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.2 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Eelmisel hooajal kohtusid klubid omavahel neljal korral. Kolmel korral võttis Flora üsna kindla võidu, kuid korra võidutses ka Tammeka.
  • Flora oli eelmise hooaja parim kodumeeskond. Nende saldoks kodupubliku ees jäi 13 võitu, 2 viiki ja 3 kaotust.
  • Mullu löödi omavahelistes kohtumistes keskmiselt 3.75 väravat mängu kohta.

Kuidas esinesid meeskonnad esimeses mänguvoorus? Flora tegi seda meistrile omaselt ehk kirjutati 3 võidupunkti tabelisse, kui tulemusega 3:1 alistati tänavuseks hooajaks kõrgseltskonda tõusnud Legion. Flora mängupilt oli üsna konarlik ning oodatust kehvem. Siiski oli klassivahe kahe meeskonna vahel selgelt tuntav.

Tammeka sai samuti võidu kirja. Koduväljakul alistati  2:1 Viljandi Tulevik. Tartu klubi mäng oli neile omaselt väga võitluslik ning mängijad ülimalt motiveeritud. Hooaja esimese mängu rabedus oli silmnähtav, kuid lõpptulemus positiivne.

Meeskonnad kohtusid omavahel ka alles märtsi kuus, kui karikasarja veerandfinaalis saavutas 3:0 võidu.

Pikk mängupaus on mõlemale meeskonnale vähemalt vigastatud mängijate suhtes hästi mõjunud. Ehk Floral on kasutada kõik põhitegijad, Tammekal jääb hetkeseisuga põhitegijatest eemale vaid Artur Uljanov.

Esimene panus – Esimene poolaeg jääb viiki. Kahtlemata on Flora kohtumise kindel favoriit, kuid see ei tähenda, et nende võit peaks lihtsalt tulema. Arvestades meeskondade hetkevormi seoses koroonapausiga, siis võib oodata üsna madalaskoorilist ja rabedat kohtumist, kus võib võitja selguda alles kohtumise teises pooles. Samuti on Tammeka väga südikas meeskond ja ei anna vastasele midagi kergelt. On head eelduseks, et esimene poolaeg lõppeb 0:0 või 1:1 viigiga.

Teine panus – mõlemad meeskonnad skoorivad. Antud valiku koefitsient tundub natukene liiga kõrge. Praeguses hooaja etapis ei ole veel Flora kaitse nii kindel, kui nende treeneritemeeskond seda kindlasti ise sooviks ja Tammekal tekib häid võimalusi skoorimiseks. Eriti arvestades fakti, et neil on meeskonnas selline mees nagu Tristan Koskor, kes Premium Liiga mõistes on väga kvaliteetne ründaja.

Meie valikud:

• Esimene poolaeg viik (2.85 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.2 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt  47€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.