Jälgi meid

Ennustusvihjed

Premier League´i nädalavahetuse kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 6.50 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 130€.


Brighton vs. Watford

Laupäev (19:30 TV3 Sport)

Tegemist on mõlemale meeskonnale väga tähtsa kohtumisega arvestades liigasse püsima jäämist. Hetkel on kindlamas positsioonis Birghton, kes hoiab 26 punktiga 15. positsiooni. Liigas eelviimast kohta hoidval Watfordil on vaid kolm punkti vähem ning kui suudetakse antud kohtumine võita, siis tõustakse Brightoniga võrdsete punktide peale.

Kummalgil meeskonnal vigastustega suuremaid probleeme ei ole – vaid mõned pisivigastused teatud mängijatel, mis käivad jalgpalliga ikka kaasas.

Brighton lööb koduväljakul üsna soliidselt väravaid. Samas lastakse ka endale lüüa. Näiteks viimasest kuuest kohtumisest koduväljakul on ette näidata vaid üks, kus suudeti vastane nulli peal hoida.

Watford samal ajal on resultatiivsuselt üks liiga kõige kehvemaid meeskondi. Vähem väravaid on löönud vaid Crystal Palace. Samuti ollakse üsna kehvad eduseisu hoidjad – vaid 45% kohtumistest, kus on löödud kohtumise esimene värav, on suudetud võita.

Arvestades kohtumise tähtsust ning meeskondade üsna võrdset mängutaset, siis võiks ennustada madalaskoorilist kohtumist.

Meie valik: Kokku alla 2.5 värava (1.9 @ Coolbet)


Sheffield United vs. Bournemouth

Pühapäev (16:00 TV3 Sport)

Tänu heale kaitsele tabelis kuuendat kohta hoidev Sheffield võtab koduväljakul vastu Bournemouthi. Külalismeeskonna leiame tabelis alles 16. positsioonilt.

Sheffieldil on viimasest viiest voorust kirjas kaks võitu, kaks kaotust ja üks viik. Kaotused saadi liiga parimatelt meeskondadelt Liverpoolilt ja Manchester Citylt. Bournemouth tuleb kohtumisele kahe järjestikuse võidu pealt.

Sheffieldil tundub hetkel kõik sujuvat. Enda tasemel meeskondade vastu kaotatakse punkte harva, tugevaimatele meeskondadele kaotatakse üsna napilt. Lisaks näitas klubi rekordost Sander Berge oma debüüdis eelmisel nädalal, et sobitub peatreener Chris Wilderi mängujoonisesse üsna ideaalselt.

Lisaks on Sheffieldi motiveeritus nii laes, kui veel saab olla. Klubi heitleb teoreetiliselt isegi veel Meistrite Liiga koha eest ning Euroopa Liiga heitluses ollakse eriti tugevalt sees.

Julgemegi kombosse lisada Sheffieldi võidu. Nad on hooaja jooksul tõestanud, et nad suudavad tänu distsiplineeritud taktikale ka halval päeval võidupunktid kuidagi ära tuua.

Meie valik: Sheffieldi võit (1.78 @ Coolbet)


Manchester City vs. West Ham

Pühapäev (18:30  TV3 Sport)

Viimases voorus Tottenhamilt valusa kaotuse saanud Manchester City jätkab võitlust liiga teise koha nimel. Viimases kohtumises kaotati punase kaardi tõttu Zinchenko, samuti on vigastatud Sterling.

Tabeli 18. meeskond West Ham peab hakkama saama ilma Andersoni, Yarmolenko ja Wilshereta. Täiendustest peaks oma debüüdi tegema Hull Cityst ostetud mängumees Jarrod Bowen.

Raske on leida põhjuseid, miks peaks tabeli lõppu kuuluv West Ham suutma Manchester Citylt punkte röövima. Heitlus liigasse püsimajäämise nimel lisab kindlasti meeskonnale motivatsiooni, kuid tasemevahe on siiski liiga tugevalt Manchester City kasuks. Esimene omavaheline kohtumine sel hooajal lõppes West Hami 0:5 kaotusega.

Ennustaks, et seekord nii suurt väravatesadu ei tule. Kihlveokontorid ennustavad küll vähemalt nelja väravat, kuid meie ennustame, et lüüakse vähem. West Ham tuleb kohtumisele väga kaitsva taktikaga ning kui nad vähegi õnnestuvad selles, siis võiks oodata, et Manchester City lööb maksimum 2-3 väravat. Antud panusevalik tähendab, et kui lüüakse täpselt neli väravat, siis panus tühistatakse.

Meie valik: Kokku alla 4 värava (1.9 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 6.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 130€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds