Jälgi meid

Ennustusvihjed

Novak Djokovic vs Rafael Nadal ennustusvihjed

Sündmusterohke Australian Open on jõudnud lõpusirgele ning mängida on jäänud veel vaid üks maiuspala. Meeste finaalis võtavad omavahel mõõtu ATP edetabeli esimene ja teine, Novak Djokovic ja Rafael Nadal. Mõlemad mehed on näidanud turniiri jooksul selgelt parimat tennist ning finaal saab olema väga tasavägine.

Rafael Nadal pole turniiri jooksul kaotanud mitte ühtegi setti ning on finaali jõudnud üsna jõudusäästvalt. Sama saab öelda ka Djokovici kohta, kes on loovutanud küll turniiri jooksul vastastele sette, kuid kaks viimast matši on ta võitnud väga lühikestes ja ajaliselt kiiretes mängudes.


Novak Djokovic vs Rafael Nadal
Pühapäev, 27. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 10:30
Ülekanne: Eurosport

Ennustusvihjed
Rafael Nadali võit 2.17 @ Coolbet

 Kokku üle 41.5 geimi 1.85@ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Omavahel on kohtutud lausa 52 korda. Djokovic on võitnud neist 27, Nadal 25.
  • Rafael Nadal võitis Australian Openi viimati 10 aastat tagasi, Djokovici triumfist on möödunud 3 aastat.
  • Viimane omavaheline matš kestis 5 tundi ja 21 minutit. Djokovic võitis selle 3:2.

Rafael Nadal on Austraalias näitamas oma elu parimale tennisele üsna ligilähedast mängu, vähemalt kõvakattega väljakul. Tihti vigastustega kimpus olev mängija on jätnud väga enesekindla mulje ning eelnevates kohtumistes pole vastastel olnud vähimatki võimalust. Kui keegi teda hetkel suudab alistada, siis võib selleks meheks olla vaid Novak Djokovic. Või kas ikka suudab?

Novak Djokovic ei tundu olevat nii heas vormis, kui oleme harjunud teda nägema. Poolfinaal oli küll tõeline jõudemostratsioon, kuid vastane oli siiski palju madalama taseme mängija ning kogu jõu jätnud veerandfinaali. Mängija on samuti sõnanud, et ta ei tunne ennast veel nii heas vormis, kui ise sooviks.

Novak Djokovic on küll maailma parim kaitsemängija ehk suudab vastaste servigeimides vahel võimatuna tunduvad pallid punktideks lüüa ning just sellistel hetkedel mängudesse pöörded tuua, kuid Nadali paigutaks antud kategoorias kohe teisele kohale. Kui paar aastat tagasi oli mõlema mängija serv üsna kehvavõitu, siis on ka selles aspektis nii Djokovic kui eriti ka Nadal arenenud.

Kokkuvõttes on tegemist üksteist igati väärivate vastastega ning hetkel maailma parimate tennisistidega. Oodata on tasavägist kohtumist ning vaid hetkevormi arvestades asetaks võitjaks Rafael Nadali.

Meie valikud:

  •  Rafael Nadali võit (2.17 @ Coolbet)
  •  Geime kokku üle 41.5 (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds