Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laskesuusatamise MK-etapi ennustusvihjed

Laskesuusatamise maailma karikasari on jõudnud Põhja-Itaaliasse Anterselva. Jaanuari viimasel etapil on kavas kolm distantsi ning meie keskendume laupäevastele jälitussõitudele, kuhu pääsesid sprindidistantside kuuskümmend parimat. Naised sõidavad 10km ja mehed 12.5km, kõik sportlased läbivad neli lasketiiru.

Seekord toome nii meeste kui ka naiste arvestuses välja ühe sportlase, kelle kõrget kohta lõpptulemusena peame üsna tõenäoliseks ning samas pakutakse ka antud sportlaste edule korralikke koefitsente.


Laskesuusatamise MK jälitussõidud
Laupäev, 26. Jaanuar, 2019
Algab: 14:30 naised ja 16:30 mehed
Ülekanne: ETV

Ennustusvihjed
L.Vittozzi jõuab esikolmikusse 2.2 @ Coolbet
Q.F. Maillet esikolmikus 3.5 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Kuna Anterselva suusakeskus asub 1600m kõrgusel merepinnast, siis see annab suusarajal väikese eelise pigem kergetele sportlastele, kelle hapnikutarbimine on parem kui suurekasvulistel ning rohke lihasmassiga sportlastel. Siiski näitasid sprindi sõiduajad, et kiireimad sõitjad olid enamjaolt küllaltki tavapärased.

Naistest kiireimad Denise Hermann ja Kaisa Mäkäräinen, meestest muidugi J.T.Boe ja heas hoos olevad Prantsuse sportlased. Jälitussõidus on aga lausa neli lasketiiru ning suusakiirusest määravamaks saab lasketäpsus. Järgnevalt meie valikud.

Naistest ennustame edu Lisa Vittozzile, kes asub rajale 10 sekundit peale sprindis esimese koha saavutanud Marketa Davidovat. Vittozzi on suusarajal esikümne kiirusega ja jääb parimatele napilt alla, kuid trumbiks on laskekiirus korraliku tabavusprotsendi juures. Just jälitussõidus on see suureks eeliseks, sest kiirelt lasketiiru läbides suudab ta survestada ka konkurente kiiremini laskma, mis maksab neile tihti kurjalt kätte.

Lisaks räägivad Itaallanna kasuks kodurajad ning kümned tuhanded fännid. Kui vaadata Lisa Vittozzi lähirivaale, siis kiired suusatajad on Vittozzist kindlalt ebastabiilsemad laskjad ning sama head laskjad on aeglasemad suusarajal. Nii arvamegi, et Vittozzi teenib poodiumikoha.

Meestest on võitja enne starti üsna kindel. Nimelt on Johannes Tingnes Boe seda hooaga täielikult valitsenud ja vaevalt ka seekord keegi talle vastu saab. Teistele kõrgetele kohtadele on aga üsna palju konkurente. Eriti heasse vormi on jõudnud viimaste võistlustega Prantusmaa sportlased. Suusarajal on nad väga teravad ja seda just viimastel, otsustavatel ringidel. Kui ka märgid alla tulevad, siis on väga kõrged kohad soolas.

Tõstaks esile Quentin Fillon Mailleti, kes saab rajale seitsmendana, 34 sekundit peale J.T.Boe-d. Anterselva suusarada on talle väga sobiv ning lisaks on tal varuks ka väga hea lõpusprint, mis jälitussõidus on eriti tähtis. Laskmine ei ole nii stabiilne kui koondisekaaslasel Fourcadel ja mõnel teisel lähikonkurendil, kuid sõidurajal teeb ta enamuste konkurentidega vahed tasa. Juhul, kui lasketiirus on eriti hea päev, siis mängib prantslane rolli ka esikolmiku heitluses.

Meie valikud:

  • Lisa Vittozzi jõuab esikolmikusse  (2.2 @ Coolbet)
  • Quentin Fillon Maillet esikolmikus (3.5 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

 

 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds