Jälgi meid

Ennustusvihjed

Lazio vs. AC Milan ennustusvihjed

Teisipäeval lähevad Itaalia kõrgliigas vastamisi Meistrite liiga kohtade eest heitlevad Lazio ja AC Milan. Kumb meeskond punktid koju toob või mängitakse viiki?


Lazio vs. AC Milan

Teisipäev, 24. jaanuar 2023
Algab: 21.45
Ülekanne: TV3 Sport

Viik (3.45 @ Coolbet)

Esimesena skooriv meeskond AC Milan (1.95 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Lazio osalusega kohtumistes on tänavu keskmiselt löödud 2.6 väravat mängu kohta.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes AC Milani 2:1 võiduga.
  • AC Milan on viimase viie vooru jooksul mänginud lausa kolm korda viiki.

Lazio on hetkel tabeli kuues meeskond ning valitsev meister AC Milan hoiab teist positsiooni. Kahe meeskonna vahe on vaid neli punkti. See näitab, kui tihe konkurents liidermeeskonna Napoli selja taga aset leiab.

Mõlemad meeskonnad tulevad kohtumisele karikamängu pealt. Lazio alistas Itaalia karikasarjas Bologna 1:0 ning AC Milan kaotas superkarikafinaalis 0:3 Interile. Seejuures on AC Milan nüüd neli kohtumist järjest võiduta.

Oodata võiks üsna võrdset kohtumist ning favoriiti on raske välja tuua. Muidu võiks ju kerge eelise AC Milanile anda, kuid nende viimase aja vorm ja võõrsil mängimise keerukus ei räägi just nende kasuks.

Esimene panus – viik.  Kõige loogilisem tulemus tundubki viik. Mõlema meeskonna jaoks on kõige tähtsam, et näppude vahele jääks rohkemat, kui vaid null punkti ning viigiline tulemus ei oleks katastroof.

Kui vaadata AC Milani võõrsilkohtumisi see hooaeg, siis on ka ligi pooled kohtumised jäänud viiki, mis on liiga peale üks kõige kõrgemaid näitajaid.

Teine panus – esimesena skooriv meeskond AC Milan. Nagu eelpool mainisime, siis ennustame küll viiki, kuid kergeks favoriidiks peame AC Milani. Seega riskide vältimiseks lisame ka valiku nende avaväravale.

Meie valikud:

  • Viik (3.45 @ Coolbet)
  • Esimesena skooriv meeskond AC Milan (1.95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 172€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds