Jälgi meid

Ennustusvihjed

Newcastle vs. Manchester United ennustusvihjed

Premier League´i kaheksanda vooru lõpetab Newcastle ja Manchester Unitedi vaheline mõõduvõtt. Kodumeeskonna leiame tabelist eelviimaselt kohalt, külalismeeskond hoiab mängupäeva alguses kümnendat positsiooni.


Newcastle vs. Man.United

Pühapäev 6. Oktoober 2019
Algab: 18:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Manchestser Unitedi võit (1.94 @ Coolbet)
Mõlemad meeskonnad ei skoori (1.82 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Newcastle on seitsme vooruga löönud vaid neli väravat.
  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest kolm on võitnud Manu, ühe Newcastle ning üks on jäänud viiki.
  • Manchester United pole sel hooajal veel ühtegi võõrsil kohtumist võitnud.

Manchester Unitedil on hetkel käsil klubi viimase neljakümne aasta halvim hooaja algus. Üheks põhjuseks võib tuua rohked vigastused. Antud kohtumisest jäävad näiteks suure tõenäosusega eemale Anthony Martial, Paul Pogba, Luke Shaw, Diogo Dalot, Phil Jones ning Eric Bailly. Hetkel puudub meeskonnas mees, kes tõuseks ründeliidriks ning aitaks tiimil võidupunkte koguda.

Newcastlel on sel hooajal õnnestunud vaid üks kohtumine, kui võõral väljakul võeti üllatuslik 1:0 võit üle Tottenhami. Siiski võivad natukenegi optimismi pakkuda kolm sel hooajal peetud kodukohtumist. Arsenalile 0:1 kaotus ja viigid Watfordi ja Brightoni vastu on nende jaoks siiski üsna tublid tulemused.

Hoolimata Manchester Unitedi kahvatutest esitustest ning pingetest, mis tänu nendele esitustele tekkinud on, tasuks antud kohtumises nende võidule panustada. Sellega on võimalik oma raha peaaegu, et kahekordistada. Arvestades meeskondade taset, siis ahvatlev pakkumine.

Seda enam, et Manu jaoks on antud kohtumine ülimalt tähtis. Kui tõesti ka seda vastasseisu ei võideta, siis on asjad väga hapud. Võidu korral on võimalus aga tõusta kohe esikuuiku kannule ning natukenegi meeskonda painavat survet vähendada. Seega on esimeseks panuseks, et Manchester United võidab antud kohtumise.

Teiseks ennustaks, et mõlemad meeskonnad ei skoori. Newcastle on seni löönud kolme kodukohtumisega vaid ühe värava ning vaevalt ka Manchester Unitedi küllaltki kvaliteetse kaitseliini vastu suudetakse skoorida. Väikeseks ohukohaks on Lindelöf, kes sel hooajal on mitmeid apsakaid sisse lasknud, kuid ilma nendeta võiks Manchester Unitedile nullimängu ennustada küll.

Meie valikud:

  • Manchester Unitedi võit (1.94 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad ei skoori (1.82 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds