Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane Premier League´i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 16.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 320€.


Liverpool vs. Leicester (17:00)

Inglise kõrgliiga liider kohtub koduväljakul kõrget kolmandat kohta hoidva Leicester Cityga. Liverpool trotsib tihedat mängude graafikut – alles kolmapäeval kohtuti Meistrite Liigas tuline kohtumine Salzburgiga, mis lõpuks suudeti 4:3 võita. See tähendab, et Leicesteril on kolm lisapuhkepäeva.

Brendan Rodgersi hoolealused on teinud suurepärase hooaja alguse. Viimasest viiest kohtumisest on võidetud lausa neli ning viimases voorus löödi Newcastlele lausa viis vastuseta väravat.

Liverpool on koduliigas võitnud järjest juba 16 kohtumist. Kindlasti ollakse ka antud kohtumises selged favoriidid, kuid ei tahaks uskuda, et Leicester kergelt alistub. Nende suurepärane tabeliseis ei ole juhus, meeskond ongi sel hooajal võimeline ennast esikuuikusse mängima. Eriti sümpaatse mulje on jätnud Leicesteri kaitse, mis on seitsme vooruga lasknud endale lüüa vaid viis väravat. See on Liverpooli kõrval liiga parim näitaja.

Seega võiks ennustada üsna madalaskoorilist kohtumist, kus otsustavaks saab mõni üksik värav. Kombosse lisaks valiku, et Liverpool võidab kohtumise, aga kokku lüüakse mängus alla 3.5 värava.

Meie valik: Liverpooli võit & kokku alla 3.5 värava (2.35 @ Coolbet)


Burnley vs. Everton (17:00)

Omavahel kohtuvad tabeli 11. ja 15. meeskond.

Burnley on kaheksa vooru jooksul kaotanud vaid kaks kohtumist ning need mõlemad esineliku meeskondadele ehk Liverpoolile ja Arsenalile. Seejuures on koduväljakul mängitud väga sümpaatselt – kui jätta kõrvale kaotus Liverpoolilt, siis on võidetud Norwichi ja Southamptonit nii, et endale ei lastud lüüa ühtegi väravat.

Evertoni kriis jätkub ja nüüd on viimasest viiest kohtumisest kirjas juba neli kaotust. Tappa on saadud ka Aston Villalt, Sheffield Unitedilt ja Bournemouthilt.

Eelmise hooaja omavahelistes kohtumistes oli edukam Everton. Kodus võideti Burnleyt 2:0 ja võõrsil lausa 5:1. Usume, et ka antud kohtumises võtab võidu just Everton. Hoolimata rohketest kaotustest on enamikes nendes mängudes tehtud hea partii, kuid siiski tänu rohkele ebaõnnele ja enda realiseerimata võimalustele suudetud kaotada.

Kui külalismeeskond lõpuks oma mängu käima saab, siis peaksid nad olema võimelised ka kolm võidupunkti tabelisse kirjutama.

Meie valik: Evertoni võit (2.65 @ Coolbet)


Norwich vs. Aston Villa (17:00)

Norwichi viimase vooru ainuke õnnestumine on olnud üllatusvõit üle Manchester City. Peale seda emotsionaalset võitu on kaotatud kõik kohtumised. Tabelis leitakse ennast 17. postitsioonilt ning probleeme tekitavad endiselt rohked vigastused.

Aston Villagi seis ei ole kiita. Peale seitsmendat vooru hoitakse 18. kohta ning teenitud on vaid üks võit.

Mõlema meeskonna selgeks probleemiks on eelkõige kaitse. Norwich ei ole sel hooajal suutnud teha veel ühtegi nullimängu ja neile lüüakse keskmiselt ühe mängu kohta üle 2 värava. Aston Villa keskmine nii kõrge ei ole, kuid võõrsil mängudes on endale kolme kohtumisega lastud lüüa ikkagist 7 väravat.

Eelmisel hooajal kohtusid meeskonnad omavahel kahel korral Championshipis, ehk Inglismaa tugevuselt teises liigas. Mõlemal korral võttis Norwich 2:1 võidu. Usume, et ka antud omavahelises kohtumises näeme väravaid ja seda mõlemalt poolt. Kombosse lisaks valiku, et esimesel poolajal lüüakse 2-3 väravat.

Meie valik: Esimesel poolajal 2-3 väravat (2.6 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 16.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 320€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds