Jälgi meid

Ennustusvihjed

Newcastle United vs Manchester City ennustusvihjed

Viimastes voorudes nii rünnakul, kui ka kaitses perfektseid esitusi näidanud Manchester City sõidab külla Newcastlele. Mõlema klubi jaoks on mängus palju – üks peab võtma kohustuslikud kolm võidupunkti, et esikoha konkurentsis püsida ning teine vajab punktilisa, et mitte langeda väljalangemistsooni.

Newcastlel enne mängu üleliia optimismiks põhjust ei leidu. Nad pole suutnud alistada Cityt viimases kahekümne neljas järjestikuses  omavahelises koduliiga kohtumises. Viimati nauditi võidurõõmu 2005. aastal.


Newcastle vs. Manchester City
Teisipäev, 29. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay sports

Ennustusvihjed
Alla 2.5 värava(2.67 @ Coolbet)
City skoorib mõlemal poolajal (1.7 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Newcastle on hooaja jooksul koduväljakul löönud 10 väravat, Manchester Cityl on sama näitaja 40.
  • Cityl on hetkel kirjas 18 võitu ning nendest 16-s juhiti juba poolajaks.
  • Vaid Huddersfield ja Crystal Palace on koduväljakul teeninud vähem punkte kui Newcastle.

Newcastle hooaeg tervikuna on olnud väga õnnetu. Kui otsida midagi positiivset, siis oleks selleks ainult nende kaitse. Vaid liiga esinelikule ja Leicesterile on vähem väravaid löödud. Isegi Manchester United ja Arsenal on pidanud oma väravast rohkem palle välja võtma. Mure peitub väravate löömises, milles edestatakse vaid liiga viimast ehk Huddersfieldi.

Parimad panused võiksid peituda ennustades madalaskoorilist mängu. Koduväljakul on Newcastle saanud kaitses hakkama ka tippmeeskondadega nagu Chelsea, Manchester United ja Tottenham. Neid pole hoitud nulli peal, kuid ükski neist pole löönud üle kahe värava. Ka selle mängu skoor võiks jääda alla kolme.

Et riske vältida sobiks heaks lisapanuseks, et Manchester City lööb värava mõlemal poolajal. Panused on omavahel heas seoses ehk ühe mittejuhtumise puhul on teise tabamise tõenäosus väga kõrge, kuid samas üks ei välista teist ning annab võimaluse ka sajaprotsendiliselt tabada.

Meie valikud:

  • Alla 2.5 värava (2.67 @ Coolbet)
  • City skoorib mõlemal poolajal (1.7 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds