Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs Burnley ennustusvihjed

Premier League alustab 24. ringi tavapäratult nädala sees – teisipäeval. Üks põnevamatest kohtumistest leiab aset Manchesteris, kus Unitedi võiduseeriat üritab katkestada Burnley. Kodumeeskond on kõikide liigade peale kokku võitnud järjest kaheksa kohtumist ja ka viimaste kriitikute arvamusi hakatakse tasapisi ümber lükkama.

Hooaja esimese omavahelise kohtumise suutis Manchester United võita Jose Mourinho käe all 2:0 ja seda võõral väljakul. Viimane kohtumine Old Traffordil jäi aga 2:2 viiki. Millist kohtumist võiks oodata seekord?


Manchester United vs. Burnley
Teisipäev, 29. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: Matš Futbol 1

Ennustusvihjed
1.poolaeg 2-3 väravat (2.5 @ Coolbet)
Manu võit, mõlemad skoorivad (2.85 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Burnley on läbi ajaloo suutnud Manchester Unitedi vastu teenida vaid ühe võidu.
  • Premier Leagues lüüakse Manchesteri klubi kohtumistes keskmiselt kõige rohkem väravaid – 3.4.
  • Burnley viimases viies liigamängus on keskmiselt antud lausa 5 kollast kaarti

Vaevalt, et Burnley on meeskond, kes suudaks esimesena Manchester Unitedi maa peale tagasi tuua. Hetkel tundub suurklubi sisekliima endiselt vapustavalt ühtne ning meeste nälg võita ja väravaid lüüa on meeletu. Samuti tahab iga mängija ennast tõestada, et rohkem mänguaega juba eelseisvates Meistrite Liiga kohtumistes teenida.

Selline hurraaga pealetulek mängudele on ka resultatiivsusele andnud positiivse tõuke. Manchesteri mänge on aina huvitavam vaadata, sest nad löövad palju väravaid ja mis veelgi tähtsam – üldjuhul avavad skoori juba üsna varakult. Pakume, et ka seekord pole erand ning näeme juba avapoolajal üle ühe värava.

Kui Unitedi võit on igati loogiline tulemus, siis eeldatavalt võiks suuta Burnley siiski auvärava ära lüüa. Manchester United on suutnud oma kaheksamängulise võiduseeria jooksul vastase nulli peale jätta vaid kolmel korral.

Meie valikud:

  • Esimene poolaeg 2-3 väravat( 2.5 @ Coolbet)
  • Manu võit, mõlemad skoorivad (2.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds