Jälgi meid

Ennustusvihjed

Neljapäevane kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Seekord keskendume Euroliigale, kus leiab aset neli põnevat kohtumist. Kahte neist näeb otsepildis ka TVPlay Sports kanalilt. Loe edasi ning leiad ühe 12.00  koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 240 €.


Moksva CSKA vs. Müncheni Bayern (19:00)

CSKA mängus oli pikemat aega näha murekohti ja viimases Euroliiga kohtumises saadigi kodus Maccabilt korralik ligi kahekümnene ketukas. Läbi hooaegade kvaliteetset korvpalli näidanud Moskva klubi kimbutavad sel hooajal rohked pallikaotused. Põhimõtteliselt iga mäng tehakse üle 10 pallikaotuse, mis on lubamatult suur arv.

Bayern on teinud väga korraliku Euroliiga hooaja esimese poole. Kui jätkatakse sama hooga, siis ollakse kevadel kindel play-offi meeskond. Moskvasse minnakse kindlasti võidumõtetega. Bayerni koosseisus on hea tasakaal ning Slaavi riikidest pärit välismängijad on natuurilt tõelised võitlejad. Nii arvamegi, et kui võita ei suudeta, siis vähemalt kaotusnumbrid jäävad üsna minimaalseks.

Meie valik: Müncheni Bayern AH+11.5 punkti (2.09 @ Coolbet)


Olympiacos vs. Khimki (21:00)

Olympiacos on väga ettearvamatu meeskond. Heal päeval võivad liiga liidrit kümnega võita ja järgmisel päeval tabeli viimaselt kaotuse saada. Sellegi poolest ollakse alati play-offi meeskond ning ka hetkel asetsetakse korralikul viiendal kohal.

Khimki mängib endiselt oma liidri Alexey Shvedita. Ilma temata on näidatud mitmes kohtumises väga meeskondliku esitust, mis on ka edu toonud. Teatud hetkedel aga jääb väljakul puudu liidrist, kes paneks tähtsatel hetkedel visked sisse.

Olympiacose suurim trump on nende koduväljak. Kreeklased on teada-tuntud temperamentsed inimesed ning Euroliiga kohtumiste ajal suudetakse “Rahu ja Sõpruse” nimeline spordihall väga vihaseks ajada.

Erinevalt võõrsilmängudest skooritakse ka kodus väga palju punkte ning hoolimata vastase sooritusest suudetakse üldine mänguskoor üsna kõrgeks ajada.

Meie valik: Üle 156.5 punkti (1.92 @ Coolbet)


Tel Avivi Maccabi vs. Barcelona (21:05)

Nagu ka eespool mainitud, siis Maccabi hävitas viimases voorus võõral väljakul Moskva CSKA. Poole hooaja pealt peatreeneriks asunud Ioannis Sfairopoulos on suutnud Iisraeli esiklubi panna väga atraktiivset korvpalli mängima ning ka tulemused on peale konarlikku algust paranenud. Jällegi tegemist väga hea koduväljaku meeskonnaga.

Barcelona võtmesõnaks on ebastabiilsus. Nüüdseks on saavutatud küll ilus võitude seeria, kuid sellest ei leia üleolekut võõrsil mängus tõeliselt tugevast meeskonnast. Tihti ollakse hädas viskekindlusega ning üldiselt visatakse sama palju punkte kui liiga kehvemad tiimid.

Kokkuvõttes on Maccabil hädasti võitu vaja, et püsida play-offi koha võitluses ning Barcelona alistamine koduväljakul ei tohiks üle võimete käia.

Meie valik: Maccabi võit (1.7 @ Coolbet)


Gran Canaria vs. Fenerbahce (22:00)

Siim-Sander Vene koduklubil seisab ees väga raske ülesanne. Nimelt kohtutakse koduväljakul Euroliiga liidriga. Siiski ei tasu Hispaania klubi päris maha kanda, sest näidati viimases kodumängus Real Madridi vastu väga südi mängu ja ka võidust ei jäänud palju puudu.

Fenerbahce teenis jaanuari alguses kaks nappi lisaaja kaotust. Tundub, et need on meeskonnale mõjunud sütitavalt ja peale seda on tunnistatud vaid väga kindlaid võite. Legendaarne peatreener, üheksakordne Euroliiga meister Željko Obradovic, on tõeline perfektsionist ning ei tee ühegi meeskonna vastu hinnaalandust.

Gran Canaria meeskonnas tundub siiski midagi mäda olevat. Kahe liiga mängimine käib selgelt üle jõu ning meedias sahistatakse ka klubi juhtkonna rahulolematust peatreeneri suhtes. Viimasest viiest Euroliiga kohtumisest on suudetud võita vaid üks ning play-off jääb see hooaeg helesiniseks unistuseks.

Lisaks kõikidele probleemidele on Hispaania klubis valitsemas ka tõeline laatsaret. Viimased uudised väidavad, et ka üks liidritest,Kim Tillie, võib antud kohtumise vahele jätta.

Läbi hooaja on Fenerbahce paremus liiga tagumiste meeskondade vastu olnud üle kümne punkti ning tõenäoliselt ei ole ka seekord erandiks.

Meie valik: Fenerbahce AH-8.5 punkti (1.78 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsent: 12.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 240€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds