Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kolmapäevane kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Seekord keskendume karikasarjadele. Täpsemalt Hispaania Copa Del Reyle ja Inglaste FA Cupile. Loe edasi ning leiad ühe 7.00 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 140€.


Atletico Madrid vs. Girona

Kõikides paarides on tegemist omavaheliste teiste kohtumistega. Antud paaris jäi esimene kohtumine 1:1 viiki ja kuna Copa Del Rey karikasarjas on ka võõrsilvärava eelis, siis hetkel pääseks edasi Atletico.

Atletico hoidis avamatšis ikkagist tagasi. Ründeäss Griezman vahetati juba peale poolt mängu välja ning põhiväravavahti ei suvatsetud üldse kasutada. Kõik muidugi liigas värskuse säilitamise nimel.

Teises kohtumises näeme kindlasti rohkem Madridi klubi domineerimist. Koduväljakul paneb Atletico Madrid heas mõttes hullu. Kümnest viimasest kohtumisest on teenitud üheksa võitu ning nendes on vastane lausa kaheksal korral jäetud nulli peale. Girona on küll sitke vastane, kuid maailmas ei leidu palju meeskondi, kes suudaks Atletico karukoopas vastu pidada.

Tõenäoliselt kasutatakse seekord ka kõiki põhimängijaid nii kaua kuni vajalik resultaat käes. Kolme päeva pärast peetakse küll ka koduliiga kohtumine, kuid see on tabeli viimase Huesca vastu.

Meie valik: Atletico Madrid võidab poolaja ja kogu mängu (2.0 @ Coolbet)


Southampton vs. Derby

Nii mitmedki Premier League´i klubid olid Inglise karikasarjas madalamate liigade meeskondadega hädas. Derby suutis Southamptoniga välja võidelda korduskohtumise ehk esimene kohtumine jäi viiki(2:2).

Derby näol on tegemist tugevuselt teise liiga ehk Championshipi esimese poole meeskonnaga ning peatreeneriks Chelsea legend Frank Lampard. Klassivahe Premier League´i viimaste meeskondadega on üsna minimaalne.

Southamptonil on karikasarjades läbi aastate esimestes võõrsil kohtumistes madalamate liigade meeskondadega probleeme, kuid koduväljakul on kõikidel kordadel oma paremus siiski maksma pandud. Ka esimeses omavahelises kohtumises saavutati 2:0 edu ning mäng justkui oligi tehtud, kuid siis lasti kolme minutiga lüüa kaks väravat.

Usume, et seekord tuleb Southampton mängule suurema tõsidusega. Lisab koosseisu paar põhimängijat ning saavutatud edu puhul enam jalga sirgeks ei lasta.

Meie valik: Southampton AH-1 (2.18 @ Coolbet)


Leganes vs. Real Madrid

Real Madrid võttis esimeses omavahelises kohtumises mängleva 3:0 võidu ning peale seda suudeti ka La Ligas üle pika aja vastane üle mängida. Suurklubi kimbutavad aga rohked vigastused ning kõige tipuks suutis ka Benzema viimases kohtumises kätt vigastada. Kuna seis Leganesega on väga turvaline, siis kindlasti tuleb Madridi klubi mängule põhimõtteliselt B-koosseisuga.

See annab hea võimaluse Leganesele vähemalt teises kohtumises viik või miks mitte lausa võit välja mängida. Nimelt tundub Leganesel olema eriline motivatsioon mängudega tippklubidega. La Ligas on koduväljakul sel hooajal alistatud Barcelona ning Atletico Madridi ja Sevillaga mängiti viiki. Vähesed Hispaania klubid saavad sellise statistikaga uhkeldada.

Real Madridi vastu hea tulemus sobiks Leganese muljetavaldavasse seeriasse nagu valatult ja arvestades Madridi klubi huvisid mäng võimalikult jõudusäästvalt ja vigastustevabalt ära pidada, siis on selleks ka kõik eeldused loodud.

Meie valik: Leganese võit või viik (1.62 @ Coolbet)

Kobopanuse koefitsent kokku: 7.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 140€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds