Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs Crystal Palace ennustusvihjed

Laupäev on taas Premier League´i päev ning seekord üritab Liverpooli teed tiitlini takistada Crystal Palace. Kusjuures just see meeskond röövis viis vooru tagasi Manchester Citylt kolm punkti ja seda kõike võõral väljakul. Kas sama head mängu suudetakse näidata ka seekord?

Liverpool on koduväljakul võimas. Sel hooajal on seal kümnest mängust võidetud üheksa ja kaotatud pole mitte ühtegi. Seejuures on endale lastud lüüa vaid kolm väravat.

Crystal Palace´i vormikõver on selgelt tõusmas ülespoole. Kui vaadata vaid viimast kümmet vooru, siis ollakse liigas paremuselt lausa kaheksas meeskond. Üldkoht tabelis siiski 14-s ning hädasti läheks vaja punktilisa, et tunda ennast liigas kindlana.


Liverpool vs Crystal Palace
Laupäev, 19. Jaanuar, 2018
Mäng algab: 17:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Crystal Palace AH+1  (3.9 @ Coolbet)
Alla 2.5 värava (2.6 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Viimasest 6st omavahelisest kohtumisest on Liverpool võitnud 5.
  • Külalismeeskond on löönud 40% väravatest peale 75ndat mänguminutit.
  • Crystal Palace on sel hooajal teeninud lausa 6 penaltit.

Kodumeeskond saab küll lõpuks tänu Matipi tervenemisele panna välja oma tugevaima keskkaitsepaari, kuid äärekaitsja Alexander-Arnold peab kohtumise vahele jätma. Crystal Palace väravasuul võime aga näha hoopis teist varuväravavahti, sest nii Hennessey kui ka Guaita ei ole sajaprotsendiliselt terved.

Liverpooli viimane kohtumine Brightoniga oli väga pingeline. Mängiti ülimalt kindla peale ning riske võeti minimaalselt. Tulemuseks 1:0 võit penaltist. Tõenäoliselt näeme sarnast kohtumist ka seekord. Suure pinge all on alati raskem mängida ning isegi nii julge peatreener, kui Jürgen Klopp, võtab asja väga ettevaatlikult.

Tänu mängu iseloomule on väga hea võimalus, et kohtumine jääb madala skoori peale. Lisaks leidub väärtust panustel, mis soosivad Crystal Palace´i tõsist vastupanu Inglismaa suurklubile. Kindlasti ei tasuks ära unustada ka nurgalööke. Liverpool teenib oma kõrge pallivaldamisega vastase ründetsoonis kindlasti üle keskmise kornereid.

Meie valikud:

  • Crystal Palace AH+1 (3.9 @ Coolbet)
  • Alla 2.5 värava (2.6 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds