Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laskesuusatamine meeste 20km ennustusvihjed

J.Thingnes Bø

Östersundis jätkuvad laskesuusatamise maailmameistrivõistlused meeste 20km individuaaldistantsiga. Tegemist on distantsiga, kus halvasti lastes üldjuhul kõrgetele kohtadele ei pretendeeri, sest iga möödalask tähendab automaatselt ühte minutit ajas juurde. Olumpiamängudel mahtusid samal distantsil esikolmikusse näiteks kaks sportlast, kes suusarajal ei olnud midagi erilist, kuid läbisid kõik neli tiiru puhaste paberitega.

Ei tea laskesuusatamisele panustamisest mitte midagi? Siis loe meie juhendit siit!


Laskesuusatamine 20km mehed

Kolmapäev, 13. Märts, 2019
Algab: 17:10
Ülekanne: ETV2

Ennustusvihjed

J.Thingnes Bø võit (2.85 @ Coolbet)

M. Fourcade ei jõua esikolmikusse (1.6 @ Coolbet)

Jakov Fak võidab D.Landertingerit (1.7 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Kui üldjuhul me väldime distantsi võitjale panustamist, siis seekord otsustame teha erandi. Johannes Thingnes Bø on selle hooaja kindel valitseja ja ka peamine favoriit antud sõidule. Hindame ta võidu tõenäosuse ja kihlveokontorite koefitsentide suhet väga panustamissõbralikuks. Seda enam, et viimasel distantsil jäi ta kullata ja on veel rohkem motiveeritud pikimal distantsil triumfeerima. Tegemist on kiireima mehega suusarajal ja tegelikult ka hea laskjaga, kuigi MM-i esitused viimast väidet kuidagi ei toeta.

Norrakas on ka antud distantsi valitsev olümpiavõitja. Võitjaks tulles eksis mees lasketiirudes kahel korral, kuid meeletu suusakiirusega alistas konkurente kalendriga.

Teiseks soovitame valikut, et Martin Fourcade ei jõua esikolmikusse. Prantslane on küll üsna hea laskja, kuid suusarajal kaugel oma parimatest päevadest. Et esikolmiku kohtade pärast heidelda, peaks Fourcade kindlasti läbima kõik tiirud nulliga. Tõenäoliselt ta siiski vähemalt korra eksib ning praeguse suusakiirusega medalini ei küündi.

Kolmandaks valiks, et Jakov Fak võidab Dominik Landertingerit. Viimane on küll suusarajal kindlalt kiirem sportlane, kuid lasketiirudes väga ebastabiilne. Jakov Fak seevastu on parem laskja ning see distants sobib talle nagu valatult. Slovakki ainuke maailmameistritiitel pärineb just 20km individuaaldistantsilt. Lisaks saavutas ta poodiumikoha ka viimastel olümpiamängudel, kui läbis kõik tiirud puhaste paberitega.

Meie valikud:

  • J.Thingnes Bø võit (2.85  @ Coolbet)
  • M.Fourcade ei jõua esikolmikusse (1.6@ Coolbet)
  • Jakov Fak võidab Dominik Landertingerit (1.7 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds