Jälgi meid

Ennustusvihjed

Real Madrid vs Ajax ennustusvihjed

Meistrite Liiga kaheksandikfinaali teine omavaheline kohtumine. Esimene, Hollandis peetud mäng, lõppes valitseva tiitlikaitsja Real Madridi 2:1 võiduga. See tähendab, et Ajax vajab edasipääsuks vähemalt kahte väravat. Kas see on neile jõukohane?


Real Madrid vs. Ajax
Teisipäev, 5. märts 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TV6

Ennustusvihjed
Ajax lööb vähemalt 2 väravat 2.6 @ Coolbet
Viimane värav:Real Madrid 1.53 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Real Madrid on võitnud viimased seitse omavahelist kohtumist.
  • Peale Ajaxiga Meistrite Liigas kohtumist on Real Madrid kaotanud järjest kõik kolm kodumängu.
  • Ajaxile vilistati esimeses omavahelises mängus viis suluseisu, Real Madridile mitte ühtegi.

Kui korra keskenduda veel esimesele omavahelisele kohtumisele loetud nädalad tagasi, siis Ajax üllatas positiivselt, kuid lõplik mänguskoor seda ei kajasta. Esimesel poolajal domineeriti täielikult üle Real Madridi ja löödi ka värav, kuid peale VAR-i tühistati see väga-väga napi suluseisu tõttu. Real Madridil ei olnud palju võimalusi, kuid nende realiseerimine oli maailmaklass.

Kui Real Madrid on peale Meistrite Liiga kohtumist kaotanud nii Gironale kui ka kahel korral Barcelonale, siis Ajax on võtnud kolm kindlat võitu ja löönud lausa 13 väravat. Tõsi, Hispaania kõrgliiga ja Hollandi Eredivisie ei ole võrdsed võrdlemispunktid.

Esimene valik: Ajax lööb vähemalt kaks väravat. Seda kõike põhjustel, et Real Madrid ei ole hetkel see klubi, mis on viimased kolm aastat Meistrite Liiga võitnud. Ning Ajax ei ole enam klubi, mis on kõikide Euroopa tippklubide vastu kindel autsaider. Ajax on klubi, mis lõi alagrupifaasis Bayernile kolm väravat ning domineeris kohtumist Real Madridi vastu. Viimaste aastatega on tehtud tõsine kvaliteedi tõus ja alati korduskohtumistega hädas olnud Madridi klubil saab olema raske õhtu.

Teine valik:kohtumise viimase värava lööb Real Madrid. Usume, et kohtumise lõpus on selline seis, kus Ajax vajab hädasti veel ühte või kahte väravat ning nad panevad kõik mängu. Ehk võtavad juba selliseid riske, mis annavad Hispaania klubile väga palju ruumi kaitseliini taga ning Madridi meeskonnal on piisavalt kõrge klassiga mängijad, et sellised olukorrad resultatiivselt ära kasutada.

Meie valikud:

  • Ajax lööb vähemalt 2 väravat (2.6 @ Coolbet)
  • Viimane värav:Real Madrid (1.53 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 52€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds