Jälgi meid

Ennustusvihjed

Neljapäeva kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Seekord keskendume Euroliigale, kus leiab aset neli põnevat kohtumist. Kahte neist näeb otsepildis ka TVPlay Sports kanalilt. Loe edasi ning leiad ühe 13.00  koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 260 €.


Moksva Oblasti Khimki vs. Kaunase Žalgiris (19:00)

Üks põnevamaid kohtumisi leiab kohe aset esimeses mängus, kui taas Kurtinaitise juhendamisel Khimki võtab koduväljakul vastu Baltimaade tugevaimi korvpalliklubi Žalgirise.

Suurim erinevus nende kahe meeskonna vahel on visketabavus kaare tagant. Žalgiris on see hooaeg kolmepunktivisetega olnud tõeliselt hädas ning see on neile paljudes kohtumistes ka saatuslikuks saanud. Khimkil seevastu on koosseisus väga palju erinevaid mehi, kes on kaugelt väga ohtlikud. Viimases VTB mängus Avtodori vastu demostreeriti seda sealsele korvpalliklubile väga jõudsalt.

Usume, et Khimki suudabki Žalgirise kodus lihtsalt üle visata. Kurtinaitise juhendamisel on ka kaitses muututud väga agressiivseks ning kui mõlemamal pool platsi suudetakse enam-vähem oma ära teha, siis väljub mängust võitjana Moskva Oblasti klubi.

Meie valik: Khimki võit (1.8 @ Coolbet)


Olympiacos vs. Barcelona(21:00)

Olympiacos on viimased kaksteist kohtumist koduväljakul võitnud ja keskmiselt on seda tehtud 17-punktilise paremusega. Euroliiga meeskondadest on Kreeka klubi vastu üle 10-punktilise kaotuse saanud Khimki, Panathinaikos, Cran Ganaria kui ka Buducnost. Barcelona vastu peaks samuti võit tulema üsna soliidsete numbritega.

Barcelona ei suuda võõral väljakul ennast kuidagi kokku võtta. 11 mänguga on teenitud vaid neli võitu. Meeskonna sisekliima tundub üdini positiivne, kuid mänguväljakul jääb alati midagi vaja. Viimases voorus Moskva CSKA vastu suudeti kodupubliku ja kohtunike abiga pikalt mängus püsida, kuid otsustavatel hetkedel jäi kvaliteedist puudu ja see iseloomustabki Kataloonia klubi üldist taset.

Meie valik: Olympiacose võit AH-6 (1.95 @ Coolbet)


Müncheni Bayern vs. Fenerbahce (21:30)

Heas hoos Müncheni Bayern on koduväljakul võitnud järjest kaks Euroliiga kohtumist ning nüüd proovitakse kõva lahing anda ka liiga liidrile. Fenerbahce sai hiljuti kurva uudise osaliseks, kui selgus, et nende üks liidritest, Jan Vesely,  peab põlvevigastuse tõttu tegema pika mängupausi. Kas Bayern suudab sellise olukorra ka võiduks realiseerida?

See võib olla täitsa võimalik, sest hoolimata meeskonna sügavusest on Vesely  nende jaoks väga tähtis lüli ja tema puudumine annab tunda nii kaitses kui ka rünnakul. Võõral väljakul on Fenerbahce mänginud ka palju kahvatumalt kui koduväljakul ning nii mõnegi tabeli keskmikuga on mängitud punkt-punktis.

Bayern on meeskond, kes heal päeval suudab Euroliigas alistada ka kõige tugevamaid meeskondi. Ennustame, et Saksa klubi suudab mängus püsida ka lõpuminutitel ning siis võidab kohtumise juba meeskond, kes säilitab paremini kainet mõistust ja külma närvi.

Meie valik:Müncheni Bayern AH+5.5 punkti (1.99 @ Coolbet)


Baskonia vs. Maccabi Tel Aviv (22:00)

Mõlemad meeskonnad armastavad kiiret korvpalli ning omavad häid viskajaid. Baskonia üldjuhul viskab koduväljakul ikka 80 punkti täis. Maccabi aga on selline meeskond, mis võib panna peo püsti ka võõral väljakul. Viimati juhtus nii tugeva Moskva CSKA vastu, kellele visati lausa 93 punkti.

Iisreali klubiga on hädas olnud ka Euroliiga parimad kaitsetiimid ning kuidagi ei ole suudetud nende mängutempot alla suruda. Maccabi teab, et nende trumbiks on kiire mäng ning kindlasti lähevad nad seda viljelema ka Baskonia koduväljakule.

Kihlveokontorite liinid on piisavalt madalal, et selles panuses oleks väärtust. Tänapäeva korvpalli arvestades ei ole 162 punkti täisviskamine eriti raske ülesanne.

Meie valik: Kokku üle 161 punkti (1.89 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsent: 13.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 260€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds