Jälgi meid

Ennustusvihjed

Liverpool vs Leicester City ennustusvihjed

Premier League liidermeeskond kohtub koduväljakul kolme aasta taguse meistri Leicester Cityga. Viimases kahes voorus vaid üheväravalisi võite tunnistanud Liverpool on ainuke meeskond, kes pole sel hooajal liigas veel koduväljakul kaotanud.

Kas seda statistikat suudab muuta Leicester City? Võimalus kindlasti on, sest see hooaeg on alistatud nii Chelsea kui ka Manchester City ehk eneseusku peaks meestel olema. Lisaks jääb Liverpooli poolelt mängukeelu tõttu eemale töörügaja James Milner ning kaitsetala Virgin Van Dijki osalemine on haiguse tõttu küsimärk.


Liverpool vs. Leicester City
Kolmapäev, 30. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay sports

Ennustusvihjed
Üle 3.5 värava(2.37 @ Coolbet)
Leicester skoorib mõlemal poolajal(10 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase kümne omavahelise kohtumise statistika: Liverpool 6 võitu, Leicester 3 võitu ja 1 viik.
  • Mo Salah on viimase 8 mänguga löönud lausa 9 väravat.
  • Leicesteri osalusega kohtumistes lüüakse keskmiselt 2.5 väravat, mis on üks madalamaid näitajaid liigas.

Liverpool sai eile suurepärase uudise, kui Newcastle suutis 24% pallivaldamisega alistada Manchester City.  See tähendab, et Liverpooli võidu korral on nende edu järgmise meeskonna ees taas 7-punktiline ning see oleks juba väga tugev avaldus meistriks tulemisele. See kõik annab Liverpoolile ekstra motivatsiooni ning samas ka vabastab mõnevõrra pingetest.

Viimasel ajal on ilmnenud kodumeeskonnal kerged probleemid kaitseliinis ning ka viimases voorus suutis Crystal Palace neile lausa 3 väravat lüüa. Fantastiline rünnak päästab aga üldjuhul meeskonna kaotusest ning vaevalt seekordki selles pettuma peab. See kõik viitab väravaterohkele mängule.

Väikese riskeeriva lisapanusena võiks põnevust lisada valikuga, et Leicester lööb Liverpoolile värava mõlemal poolajal. Nii uskumatuna kui see ka ei tundu, siis viimases neljas kohtumises on lausa kolm meeskonda sellega Liverpooli vastu hakkama saanud. Kui see taaskord juhtub, siis on võimalus raha tagasi teenida lausa kümnekordselt!

Meie valikud:

  • Üle 3.5 värava ( 2.37@ Coolbet)
  • Leicester skoorib mõlemal poolajal (10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds