Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eesti Laul 2019 esimese poolfinaali Ennustusvihjed

eurovisioon 2019

Esmakordselt heidame pilgu meelelahutusmaailma ning lisame põnevust õhtusesse Eesti Laulu poolfinaali, milles selguvad kuus parimat, kes pääsevad edasi finaali.

Seekord valime välja ühe potentsiaalse üllataja kõrgetele kohtadele ning arutleme, kes võiks poolfinaali ära võita. Vaata järgi, kas ühtid meie arvamustega?


Eesti Laul 1. Poolfinaal
Neljapäev, 31. Jaanuar, 2019
Algab: 19:00
Ülekanne: ETV

Ennustusvihjed
xtra basic & Emily J “Hold Me Close” top 3 (3.45 @ Coolbet)
Victor Crone “Storm” võit (2.0 @ Coolbet)

VAATA KOEFITSENTE SIIT


Laulude järjestus selgub žürii punktide ja rahvahääletuse koosluses. Läbi aastate oleme näinud laule, mis on küll rahvale meeldinud, kuid žürii on edule vee peale tõmmanud. Üks sellistest lauludest võib olla ka meie potentsiaalne üllataja, kuid ennustame talle siiski poolfinaali esikolmiku kohta. Selleks on xtra basic & Emily J “Hold Me Close“.

Emily Jürgensi poolt esitatud muusikaline pala on noorte seas ülimalt populaarne. Üks laulu loojatest, Andrei Zevakin, kannab aasta youtuberi tiitlit ning omab väga suurt jälgijaskonda. Võib kindel olla, et noored tõstavad vähemalt rahvahääletusel oma lemmiku kõrgele kohale. Žürii jaoks on tegemist pigem tabeli keskmikuga, kuid sellest võib piisata, et poolfinaalis olla esikolmikus.

Stig Rästa on leiutanud Eesti Laulu valemi ning taaskord saanud hakkama hittiga, mis vähemalt esimeses poolfinaalis on kindel favoriit. Victor Crone “Storm” leiab poolehoidu nii rahva seas, kui on sobilik laul ka žürii kõrvadele. Juba rahvusvahelistes raadiojaamades edu saavutanud muusikapala esitab Rootsi laulja Victor Crone, kes on väga sobilik artist Eurovisioni lavale.

Veel võivad üllatada Sandra Nurmsalu “Soovide Puu”, Ingeri “Coming home” ja Stefani “Without you”, kuid nende võimalusi peame siiski natukene kehvemaks.

Meie valikud:

  • xtra basic & Emily J “Hold Me Close” top 3 (3.45 @ Coolbet)
  • Victor Crone “Storm” võit ( 2.0 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga näiteks meie esimese valiku puhul taskusse tervelt 69€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds