Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kellest saab ennustusportaali arvates Westerose valitseja?

jon snow

Eesti “Troonide mängu” fännihordid on erutusest tagajalgadel, sest 14. aprillini, mil linastub sarja viimane hooaeg, on jäänud kõigest loetud päevad. Kaheksandas hooajas saavad vastused küsimused nagu: “Kes saab seitsme kuningriigi valitsejaks?”, “Kas Jon ja Daenerys jäävad kokku?” ning “Kes leiavad viimastes osades oma lõpu?”.

Meie meeleheaks on coolbet teinud Eestis midagi erakordselt ning pakub sarja 8. hooaja lõpptulemusele ka koefitsente. Valik pole küll kõige laiem, kuid ennustada saab just kõige põletavamale küsimusele ehk sarja “võitjale” seitsme kuningriigi valitsemise näol.

Kes on favoriidid?

Coolbeti hinnangul lasub favoriidikoorem Jon Snowl. Ennustusportaali arvates saab mees 30%-lise tõenäosusega järgmiseks Westerose kuningaks. Koefitsendiks on Jon Snow-le panustades 3.25.

Jon-ile järgnevad kaks puhtatõulist Starki: Bran ning Sansa, kelle valitsemise tõenäosuseks pakutakse vastavalt 25% (koef 4.00) ning 18% (koef 5.50).

Kui tahta asja veelgi põnevamaks teha, saab panuse panna ka Gillyle ehk Samwell Tarly tüdruksõbrale. Kui otsustate seda teed minna ning nii peaks ka minema, siis maksab coolbet sulle raha 200-kordselt tagasi. Pehmelt öeldes – seda ei peeta väga tõenäoliseks. Ülejäänud koefitsentediega saad tutvuda siit.

Vihjeid?

Kuigi “Troonide mängule” panustamine ei tohiks kanda ühtegi muud eesmärki kui pelgalt meelelahutuslikku, siis ühe asja võiks siinkohal siiski välja tuua.

Nimelt peavad välismaised portaalid “sarja võitjaks” pigem Bran Starki ning seda ülekaaluka eduga teiste ees. Tema võiduprotsendiks näitab oddschecker enamikes portaalides näiteks 1.83 ehk arvatakse, et ta saab Westerose valitsejaks 54%-lise tõenäosusega.

Mida sellest järeldada?

Ei muud kui seda, et coolbeti poolt pakutav hind Bran Staki võidule ehk 4.00 tundub uskumatult hea hinnana. Kui üritad parimat väärtust leida, siis panusta sellele kui, aga meelelahutust, siis tee ennustus ikkagi oma lemmikule.

Tee oma ennustus, kasutades meie eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga tasku tervelt 80€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds