Jälgi meid

Ennustusvihjed

Oklahoma City Thunder vs. Dallas Mavericks ennustusvihjed

Seekordne NBA telemäng pakub lääne-konverentsis seitsmenda ja neljateistkümnenda meeskonna vahelise vastasseisu. Thunderil ei ole hetkel play-offi tiimile kohast minekut. Viimasest kümnest kohtumisest on võidetud vaid neli. Samas on nende seekordsel vastasel Mavericksil veel kehvem statistika. Nemad on viimasest kümnest kohtumisest võitnud vaid kaks. Siiski leidub Dallase klubi kaotustele palju rohkem ja paremaid põhjusi.


Thunder vs. Dallas Mavericks
Pühapäev, 31. Märts, 2019
Mäng algab: 22:30
Ülekanne: Kanal 12

Ennustusvihjed
Dallas Mavericks AH+12  (1.92 @ Coolbet)

Kokku alla 222 punkti (1.92 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Sel hooajal on meeskonnad kohtunud juba kolmel korral. Mavericks on teeninud kaks võitu ja Thunder ühe.
  • Dallas on võõrsil kohtumistest võitnud vaid 18%.
  • Mavericks on saanud ühe päeva rohkem puhata, kuid Thunder pole pidanud reisima.

On teada, et Thunderi meeskonnas mängib nii mõnigi korvpallur kerge vigastusega ja seda on ka tulemustes näha. Play-offi pääsemine on ainult vormistamise küsimus, kuid kindlasti tahetakse teha võimalikult tugevad viimased mängud, et tabelis veel koha võrra kerkida ning seeläbi vältida esimeses ringis Golden State Warriorsi või Denver Nuggetsit. See tähendab, et Dallase vastu minnakse muidugi kohustuslikku võitu võtma.

Kerge see ei saa olema. Dallas eesotsas Luka Donciciga on viimasel ajal kõikidele vastastele hoolimata autsaideri staatusest korraliku lahingu andnud. Nii on viimases kahes kohtumises jäänud kaotusnumbrid play-offi kohtade eest võitlevatele meeskondadele üsna minimaalsed ja enne seda pandi valitsev meister Golden State kotti lausa 35 punktiga. Nii pakumegi, et Dallase kaotuse korral jääb vahe alla 12 punkti.

Teisena ei taha me üldse uskuda, et selles kohtumises eriliseks skooritegemiseks läheb. Thunder on tahtmise korral üks NBA parimaid kaitsetiimi. Lisaks ei viska ise ka kõige rohkem punkte. Viimane väide käib ka Mavericksi kohta – nemad viskavad keskmiselt mängu kohta vähemalt kümme punkti vähem kui liiga parimad. Seega arvame, et mõlemad meeskonnad võivad küll napilt üle 100 punkti visata, kuid kogusumma jääb alla 222 punkti.

Meie valikud:

  • Dallas Mavericks AH+12 punkti (1.92 @ Coolbet)
  • Kokku alla 222 punkti (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 120€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds