Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane Premier League´i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Koondisepaus on läbi ning klubijalgpall võtab taas ohjad enda kätte. Seekord keskendume Inglise kõrgliigale.  Loe edasi ning leiad ühe 10.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 200€.


Burnley vs. Wolves (17:00)

Antud kohtumine on kodumeeskond Burnley jaoks äärmiselt tähtis. Hetkel asutakse tabelis 17. kohal ehk viimasel, mis kindlustaks ka järgmiseks hooajaks koha kõrgeimas seltskonnas. Kuid lähim jälitaja Cardiff jääb maha vaid kahe punktiga. Wolvesil enam kuhugile tõusta ei ole, kuid selja taga käib väga tihe rebimine ja kaotuse korral on võimalus kaotada nii mõnigi koht.

Burnley on teadlik oma probleemidest kaitseliinis ning arvatavasti rõhuvad nad hooaja lõpus just selle aspekti parandamisele. Wolves´i vastu ei minda ründama, vaid proovitakse kaitses asjad võimalikult kaua korras hoida ning loota oma kiirrünnakute võimalustele. Samas on Wolves kaitses väga distsiplineeritud meeskond ning nad ei armasta suuri riske võtta. Selline kooslus võiks mängupildi muuta üsna kaitsest lähtuvaks ja kinniseks.

Esimeseks panuseks valikski, et mõlemad meeskonnad ei skoori. Wolvesi kvaliteetne kaitse peab tõenäoliselt Burnley rünnakutele vastu. Samas ei ole ka välistatud 0:0 tulemus, mida kodumeeskond salamisi loota võikski.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad ei skoori (1.89 @ Coolbet)


Leicester City vs. Bournemouth (17:00)

Leicester asub edetabelis kümnendal kohal ja Bournemouth 12-l. Mõlemad meeskonnad on viimasest kümnest mängust võitnud täpselt kolm. Esitused on olnud väga ebastabiilsed ja on näha, et paljude mängijate mõtted on juba järgmises hooajas.

Kooslus Bournemouth ja võõrsil mäng ei tähenda head. Vaid üksikud klubid Premier Leagu´s omavad selles kategoorias halvemat statistikat. Samuti on nad löönud võõrsil mängudes keskmiselt vaid värava mängu kohta. Koduväljakul on sama näitaja näiteks ligi kaks korda kõrgem. Lisaks kõigele on neil väga palju vigastatuid mängijaid.

Leicesteri poole pealt peab kohtumise vahele jätma kaitseliini tugisammas Maguire. Tema koha võtab üle tõenäoliselt Morgan.

Kohtumise üsna kindlaks favoriidiks võiks pidada Leicesteri. Nad on peale peatreeneri vahetust saavutanud teatud stabiilsuse. Viimasest neljast kohtumisest on kohustuslikud võidud ära võetud. Bournemouthis võivadindividuaalselt olla isegi silmapaistvamad mängijad, kuid meeskonnana annaks eelise Leicesterile.

Meie valik: Leicesteri võit (1.88 @ Coolbet)


Manchester United vs. Watford (17:00)

Manchester United asub kõrgel viiendal kohal ja mängib kaasa Meistrite Liiga järgmise hooaja kohtade heitluses. Kolmandal kohal asuvast Tottenhamist jäädakse maha vaid kolme punktiga. Watford on tabelise kaheksandal kohal. Tõusta on veel maksimaalselt seitsmendaks.

Kindlasti ei tule Manchesteri klubi jaoks lihtne mäng. Nii mõnigi nende tähtmängija on kimpus vigastusega, lisaks tegid nii mõnedki kaasa rahvuskoondiste mängud ning ei pruugi kõige värskemas vormis olla. Siiski Old Traffordil ollakse kindlad favoriidid. Peatreener Solskjaer sõlmis loetud päevad tagasi meeskonnaga üsna pika lepingu ning temagi õlgadelt on pinge maas.

Manchester Unitedi võidu koefitsiend on väga madal, kuid kombosse lisamiseks igati sobilik. Meie arvates väga kindla peale minek. Watfordil ei ole üleliia motiveeritust ka, et siin mängus ilmtingimata suurepärane esitus teha.

Meie valik: Manu võit (1.45 @ Coolbet)


West Ham vs. Everton (19:30)

Tabeli keskmikud lähevad omavahel vastamisi West Hami kodustaadionil, kus saab Evertonil olema üsna raske mänguõhtu. Nimelt on West Ham viimasest kümnest kodukohtumisest kaotanud vaid ühe! Everton samas viimasest kümnest võõrsil mängust kaotanud lausa seitse.

Selline statistika soovib tugevalt West Hami, kuid samas tuleb tõdeda, et neil on tõsiseid probleeme vigastustega ning paljude mängijate täpne seisund ei ole täpselt teada. Seega võitja ennustamine ei ole kõige targem tegevus.

Pigem võiks sellest mängust oodata küllaltki korralikku väravatesaaki. Viimases kolmes omavahelises mõõduvõtus on kõigil kordadel vähemalt neli väravat löödud. Seekord võiks oodata vähemalt kolme.

Seda enam, et West Ham on ainüksi ise löönud viimase kümne kodumänguga keskmiselt 2.1 väravat mängu kohta ning Everton juba naljalt nulli peale ei jää.

Meie valik: Üle 2.5 värava (1.89 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitisent: 10.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 200€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds