Jälgi meid

Ennustusvihjed

NBA kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Kuna kolmapäev on spordis üsna rahulik, siis keskendume seekord NBA matšidele. Loe edasi ning leiad ühe 7.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 140€.


Oklahoma City Thunder vs. Indiana Pacers

Thunder on viimasest viieteistkümnest mängust võitnud vaid viis ja langenud kõrgelt play-off kohalt seitsmendale tabelireale. Kindlasti tahetakse veel tabeliseisu parandada, sest hetkel oleks play-offi esimese ringi vastaseks tugev Nuggets. Pacers hoiab ida-konverentsis neljandat kohta. Mõlemad klubid paistavad silma eelkõige soliidse kaitsega – kuulutakse kaitsereitingu järgi nba viie parima meeskonna sekka.

Pacersi viimane kohtumine oli tõeline jõudemostratsioon. Tugev Denver Nuggets pandi paika 36 punktiga. See oli ka viimase aja üks vähestest õnnestumistest, enne seda kaotati neli kohtumist. Erinevalt Oklahomast mängitakse meeskondlikumalt ja kindlad superstaarid puuduvad.

Meie lisaksime kombosse siiski valiku, et superstaaride duo Westbrook-George suudavad koduväljakul Thunderi võidule tüürida. Pacers ei ole võõrsil kõige paremaid esitusi näidanud – viimasest kaheksast kohtumisest on kaotatud kõik. Thunderil on rohkem ründevõimekust.

Meie valik:  Thunder Ah-6 (1.92 @ Coolbet)


Phoenix Suns vs. Washington Wizards

Phoenix Suns on lääne-konverentsi kindel viimane. Washington Wizards langes aasta alguses vigastuste tõttu suurest mängust ning kulgeb hooaja lõpuni samuti tabeli teises pooles.

Millist mängupilti ja tulemust võiksime oodata? Eelkõige ütleks, et madalama skooriga kui kihlveokontorid ennustavad. Skooriliin on asetatud 231 punkti peale. Sellist punktisummat on Phoenix Sunsi koduväljakul nähtud vaid kahes mängus 15st viimasest. Seda enam on nii kõrge skoor küsitav, et külalismeeskond Washingtonist ei ole hirmus palju punkte viskav meeskond.

Mõlemad meeskonnad mõtlevad juba järgmise hooaja peale ning mängitavad aina rohkem potentsiaalikaid noori, kes ei ole skooritegemises nii kindlad.

Meie valik:Kokku alla 231 punkti (1.92 @ Coolbet)


Memphis Grizzlies vs. Golden State Warriors

Valitseval meistril Golden State Warriorsil jäi selja taha väga raske nädal. Seitsme päeva jooksul palliti lausa viiel korral. Memphisest rääkides tuleb mainida laatsareti, sest paljud mängijad on hädas vigastustega. Sellegi poolest suudeti viimases kohtumises alistada Oklahoma City Thunder.

Koefitsiente uurides, jääb pilk pidama taas skooriliinil. See on asetatud üsna madalale ehk vaid 215 punkti peale. Arvestades seda, et GSW on võimeline juba ainuüksi ise iga mäng 120 punkti paugutama ja nad on saanud kolm päeva puhata, siis usume, et meeskonnad täidavad selle punktiliini ära.

Ning Memphis suudab samuti koduväljakul korralikult skoori teha. Väga harva juhtub, et visatakse alla 100 punkti. Arvestades, et Warriors valmistub juba play-offiks ning kaitses on jalg vähe sirgem, kui hooaja alguses, siis Memphis võiks visata umbes 105 punkti.

Selles koefitsiendis on kindlasti väärtust ja võiks öelda, et see on tugev päeva parima panuse kandidaat.

Meie valik:Kokku üle 215.5 (1.92 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitisent: 7.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 140€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds