Jälgi meid

Ennustusvihjed

Napoli vs. FC Barcelona ennustusvihjed

Meistrite Liiga kaheksandikfinaali esimeses omavahelises kohtumises lähevad Itaalias vastamisi kohalik Napoli ja Barcelona. Lionel Messi lõi viimases koduliiga kohtumises soojenduseks neli väravat, kas Napoli vastu tuleb lisa?


Napoli vs. Barcelona

Teisipäev 25. Veebruar 2020
Algab: 22:00
Ülekanne: TV6 ja TV3 Sport2

Viik (3.60 @ Coolbet)

Esimesel poolajal ei lööda väravat (3.25 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Suvel pidasid meeskonnad omavahel kaks sõpruskohtumist. Barcelona võitis need vastavalt 4:0 ja 2:1.
  • Alagrupifaasis lõi Barcelona kuue kohtumisega vaid üheksa väravat. Napoli suutis sahistada üheteistkümnendal korral.
  • Napoli on viimasest kümnest koduväljaku kohtumisest võitnud vaid neli.

Napoli tuleb kohtumisele kolmese võiduseeria pealt. Viimati mängiti 2:1 üle Brescia. Kõik põhitegijad peaksid olema terved ning jooksevad teisipäeval platsile.

Barcelona korraldas viimases koduliiga kohtumises tõelise jõudemostratsiooni. Eibari klubi alistati lausa 5:0. Neli väravat lõi ründeliider Lionel Messi. Üldised seisud ründeliinis siiski kiita ei ole – Suarez ja Dembele on vigastatud.

Huvitaval kombel on mõlemad klubid hiljuti peatreenerit vahetanud. Napoli lootsiks on saanud Gennaro Gattuso ja Barcelona ohjad on haaranud Quique Setin.

Kihlveokontorid peavad kergeks favoriidiks Barcelonat, kelle võidukoefitsient on 2.23 Napoli 3.30 vastu.

Esimene panus – kohtumine jääb viiki. Napoli on koduväljakul väga südikas vastane ja ka kõige suuremad klubid lahkuvad sealt tihti kaotustega. Mäletatavasti on ka Liverpool viimasel kahel hooajal Meistrite Liigas Napoli poolt just koduväljakul üle mängitud. Samuti ei ole Barcelona võõral väljakul seni liiga veenev olnud, eriti arvestades praeguseid probleeme ründeliinis. Kohtumise kõige tõenäoliseim tulemus võiks olla viik.

Teine panus – esimene poolaeg 0:0. Natukene riskeeriv panus, sest jalgpallis piisab värava sahistamiseks tihti vaid ühest õnnelikust juhusest, kuid kõik eeldused väravatevaeseks esimeseks poolajaks on loodud.

Vaevalt kumbki meeskond mängu esimeses pooles riske tahab võtta. Tõenäoliselt kombatakse vastast ja vaadatakse, mida vastasmeeskond pakub. Napoli peab mängima väga kaitsvalt, et mitte lasta Barcelonal lüüa hinnalist võõrsil väravat. Samas Barcelona peatreeneri Setini stiil on samuti üsna ettevaatlik tika-taka, mis vastastele väga võimalusi ei paku.

Meie valikud:

  • Viik (3.60 @ Coolbet)
  • Esimesel poolajal ei lööda väravat (3.25 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 72€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 30 seconds