Jälgi meid

Ennustusvihjed

Real Madrid vs. Manchester City ennustusvihjed

Meistrite Liiga ühes põnevaimas ja kõrgetasemelisemas kaheksandikfinaalis selgitavad veerandfinalisti Real Madrid ja Manchester City. Avavaatuses pannakse pall mängu Madridis.


Real Madrid vs. Man.City

Kolmapäev 26. Veebruar 2020
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport

Kokku alla 2.5 värava (2.37 @ Coolbet)

Manchester City võit (2.35 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Neli aastat tagasi läksid samad klubid vastamisi Meistrite Liiga poolfinaalis. Tol korral võttis Real Madrid koduväljakul 1:0 võidu.
  • Manchester City pole 90 kohtumist järjest mänginud kohtumises, mis lõppeb 0:0.
  • Real Madrid on viimasest üheksast koduväljaku Meistrite Liiga kohtumisest võitnud vaid kolm.

Kodumeeskond pidas viimase kohtumise laupäeval, kui üllatuslikult kaotati 0:1 Levantele. Kaotuse tõttu langeti koduliigas teisele kohale. Vigastuse tõttu jätavad antud matši vahele Asensio ja Hazard. Täiesti kindel pole hetkel ka Gareth Bale osalemine, keda kimbutab viirushaigus.

Manchester City tuleb kohtumisele 1:0 võidu pealt üle Leicester City. Viimased kaks kohtumist vahele jätnud Raheem Sterling on vigastusest tervenenud, kuid pole kindel, kas peatreener soovib esimeses matšis juba tema algkoosseisu panekuga riskida.

Kihlveokontorid on asetanud kohtumise kergeks favoriidiks Manchester City, kes on muide hetkel ka kogu liiga suurimaks favoriidiks. Real Madrid on samas arvestuses alles seitsmes meeskond.

Väga raske on antud paari võitjat ennustada. Lisaks sellele, et vastamisi lähevad suurepärased meeskonnad, lähevad vastamisi ka suurepärased peatreenerid. Zidane on üks kolmest treenerist, kes saab uhkustada kolme Meistrite Liiga tiitliga, Guardiola on karika pea kohale tõstnud kahel korral ja tema meeskonnad mängivad tihti maailmas kõige domineerivamat jalgpalli.

Esimene panus – kokku alla 2.5 värava. Zidane võitis oma esimese Meistrite Liiga karika suuresti tänu ülimalt kaitsvale taktikale. Play-offis ei löödud neile koduväljakul kolme kohtumisega mitte ühtegi väravat. Arvestades tänavuse hooaja Real Madridi koosseisu, valitakse tõenäoliselt taas väga kaitsev taktika. Koduliigas ollakse samuti hetkel parima kaitsenäitajaga meeskond.

Vaevalt, et kohtumine lõppeb 0:0 viigiga, kuid samas ei näe, et ka hirmsat väravatesadu oodata oleks. Kahemänguliste seeriate esimesed omavahelised kohtumised on üldjuhul oodatust kinnisemad ning usume, et ka antud kohtumine pole erandiks.

Teine panus – Manchester City võit. Kui võrrelda kahe meeskonna koosseise, siis oleks kergeks üllatuseks, kui Manchester City ei domineeriks kohtumist. Selles valikus puudub suur väärtus, sest koefitsient peegeldab täpselt City võiduvõimalusi, kuid siiski tundub see hea valik. Zidane võib küll olla hea taktik, kuid kui tal puuduvad mehed, kes selle City vastu suudavad ellu viia, siis kokkuvõttes ei ole sellest kasu. Ennustame, et Manchester City võtab 1:0 või 2:0 võidu.

Meie valikud:

  • Kokku alla 2.5 värava (2.37 @ Coolbet)
  • Manchester City võit (2.35 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 47€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 30 seconds