Jälgi meid

Ennustusvihjed

Chelsea vs. Müncheni Bayern ennustusvihjed

Meistrite Liiga teisipäev! Esimeses kohtumises lähevad vastamisi kuuekordne Premier League´i meister Londoni Chelsea ja 29-kordne Saksamaa meister Müncheni Bayern. Viimastes omavahelistes kohtumistes on edu saatnud Bayernit, kuidas läheb nüüd?


Chelsea vs. Bayern

Teisipäev 25. Veebruar 2020
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport

Esimesel poolajal üle 1.5 värava (2.39 @ Coolbet)

Mõlemad skoorivad ja Bayerni võit (3.25 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Lähiajaloos on meeskonnad omavahel kohtunud viiel korral. Kaks on võitnud Bayern, ühe Chelsea ning kaks on jäänud viiki.
  • Bayern lõi alagrupifaasis 24 väravat ning endale lasi lüüa 5. Chelsea samad näitajad olid 11 ja 9.
  • Londoni Chelsea on rahvusvahelistes sarjades kaotanud 14-st viimasest kodukohtumisest vaid ühe mängu.

Chelsea pidas viimase kohtumise laupäeval, kui koduliigas võideti 2:1 Tottenhami. Hetkeseisuga on vigastatud mängijate nimekirjas Pulisic ja N´Golo Kante.

Bayern käis viimati platsil reedel, kui Bundesligas saadi väga raske 3:2 võit üle tabeli viimase meeskonna Paderborni. Kohtumisest peaksid eemale jääma kolm meest – Martinez, Perisic ja Niklas Sule.

Kihlveokontorid on arvamusel, et kohtumise kindel favoriit on külalismeeskond Müncheni Bayern. Nende võidu tõenäosuseks loetakse 55% Chelsea 23% vastu.

Esimene panus – esimesel poolajal üle 1.5 värava. Antud vastasseisust võiks oodata küllaltki palju väravaid. Kui sel hooajal on jalgpallimatšis üheks osalejaks Bayern, siis lüüakse väravaid tõesti palju – koduliigas on selliste kohtumiste keskmine väravate arv 4. Meistrite Liiga alagrupifaasis löödi ainuüksi enda meeskonnaga kuue mänguga keskmiselt neli väravat mängu kohta.

Chelsea poolt võiks samuti väravaid oodata. Esiteks on Bayerni stiil juba selline, et üldjuhul neile lüüakse ära, aga nad ise löövad lihtsalt rohkem. Teiseks peaks Londoni klubile sobima Bayerni ründav mäng, mis muudab mängupildi üsna lahtiseks ja toob välja Chelsea meeskonna tugevused.

Teine panus – mõlemad meeskonnad skoorivad ja Bayern võidab kohtumise. Selle panuse põhjus on lihtne – tasemevahe. Kui Saksamaa tituleerituim klubi mängib oma taseme välja, siis nad peaksid noorest ja kokkuvõttes veel liiga toorest Chelsea meeskonnast üle olema. Ning nagu eelpool mainisme, siis see kõik peaks juhtuma küllaltki suureskoorilises kohtumises.

Meie valikud:

  • Esimesel poolajal üle 1.5 värava (2.39 @ Coolbet)
  • Mõlemad skoorivad ja Bayerni võit (3.25 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 65€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 30 seconds