Jälgi meid

Ennustusvihjed

Naomi Osaka vs Daria Saville ennustusvihjed

Suure slämmi turniirid on selleks aastaks mängitud, kuid hooaeg veel jätkub. Kas Naomi Osaka suudab kodumaal toimuval Tokyo Openil esimesest ringist edasi pääseda või võtab hoopis Daria Saville üllatusvõidu?


Naomi Osaka vs Daria Saville

Esmaspäev, 19. september 2022
Algab: selgumisel

Naomi Osaka võidab (1,45 @ Coolbet)

Settide arv – 2 (1,50 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Osaka ja Saville on omavahel kohtunud ühe korra ja 2016. aastal toimunud kohtumise võitis Daria Saville.
  • Naomi Osaka asub maailma edetabelis 48. kohal, kuid karjääri parim koht on olnud 1. koht.
  • Daria Saville asub maailme edetabelis 50. kohal, kuid karjääri parim koht on olnud 20. koht.

Naomi Osaka asub kodumaal Jaapanis toimuval Tokyo Openil võistlustulle maailma edetabeli 48. numbrina. Tänavuse hooaja saldo on endisel esinumbril 13 võitu ja 9 kaotust.

2022. aasta pole Osaka jaoks kõige edukam olnud, kuid üksikuid eredamaid momente on siiski olnud. Näiteks Melbourne’i turniiril jõudis Osaka välja poolfinaali ning Miamis pidi kaotust tunnistama alles finaalis.

Jaapanlanna on tänavu mitmeid turniire vahele jätnud, et keskenduda oma vaimsele tervisele. Võib olla on just Tokyo Open see turniir, kus Osaka oma enesekindluse ja mänguvormi taas üles leiab, sest ajalugu annab selleks lootust.

Viimased kaks aastat pole Tokyo Openit peetud, kuid enne seda pääses Naomi Osaka kaks aastat järjest finaali. Esimesel korral jäi finaalis kaotajaks, kuid 2019. aastal alistas finaalis venelanna Anastasia Pavlyuchenkova.

Osaka vastaseks on Austraaliat esindav venelanna Daria Saville. 2017. aastal maailma edetabelis 20. kohal olnud Saville on viimased aastad pidanud võitlema vigastustega, kuid tänavu on tegemas võimsat tagasitulekut.

Hooaega alustades polnud Saville isegi esimese neljasaja naistennisisti seas, kuid on nüüdseks jõudnud välja juba 50. kohale. Tänavuse hooaja saldoks on 25 võitu ja 19 kaotust.

Tänavuse hooaja parimad tulemused pärinevad Indian Wellsist, kus ta jõudis välja neljandasse ringi, ning Miami turniirilt, kus ta jõudis välja veerandfinaali.

Esimene panus – Naomi Osaka võidab. Jaapanlanna oskused on kahtlemata paremad, aga tema puhul on alati küsimus vaimses valmisolekus. Daria Saville on tänavu naasmas tipptennisesse, kuid heas vormis Osaka vastu võimalust ei tohiks olla. Kodumaal toimuval turniiril võiks Osaka tunda ennast kindlalt ja näidata head tennist.

Teine panus – Settide arv – 2. Eeldame, et Naomi Osaka tunneb ennast enesekindlalt ning siis lõppeb mäng kiirelt kahes setis jaapanlanna kasuks.

Meie valikud:

  • Naomi Osaka võidab (1,45 @ Coolbet)
  • Settide arv – 2 (1,50 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 73€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds