Jälgi meid

Ennustusvihjed

Naiste laskesuusatamine 10km jälitussõit ennustusvihjed

Laupäeval sõidetakse laskesuusatamises naiste 10km jälitussõit. Stardivahed on üsna väikeseid ning võiduvõimalusi omavad paljud sportlased. Kes tuleb võitjaks?


Naitse jälitussõit 10km

Laupäev, 21. jaanuar 2023
Algab: 14:00
Ülekanne: ETV

Võitja Dorothea Wierer (4.50 @ Coolbet)

Võitjaks tuleb Lisa Vitozzi (31.00 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Jälitussõidule starditakse neljapäevaste sprinditulemuste alusel. See tähendab, et esimesena läheb rajale Wierer ning teda asuvad jälitama Chevalier, Öeberg ja Röiseland. Esikümme mahub kõik 30 sekundi sisse.

Tänavu on jälitussõitudes olnud kõige edukamad sportlased Elvira Öberg ja Julia Simon. Esimese tõmbaks antud võistluse favoriitide seast maha, sest oli alles haigusega kimpus ja sõidukiirus pole veel see, mis võiks olla.

Simon aga kuulub kindlasti favoriitide sekka, sest on ühissõitudes alati tasemel ning tema lõpukiirus on kõigile teada. Prantslanna stardib rajale 27 sekundit peale Wiererit.

Kuna jälitussõidus läbitakse kümne km pikkuse distantsi jooksul lasketiiru neljal korral, siis mängib lasketäpsus tavapärasest suuremat rolli ning suusakiirus on tibakene teisejärgulisem.

Esimene panus – võitjaks tuleb Dorothea Wierer. Itaallanna võistleb koduradadel ning võitis siin jälitussõidu ka eelmisel aastal. Viimastel etappidel on Wierer näidanud enda kohta isegi natukene uskumatut suusakiirust ning laskmises on tegemist ühe parima naissportlasega.

Samuti omab Wierer stardis oma konkurentide ees kerget edu. Vähegi normaalse laskepäeva puhul on Wierer kindlalt esikohaheitluses.

Teine riskeerivam panus – võitjaks tuleb Lisa Vitozzi. Teine itaallanna stardib rajale 45 sekundit peale Wiererit. Sellise kaotusega võitjaks tulemine vajab ideaalset laskmist ja teiste ebaõnnestumist, aga head juhuste kokkusattumisel on kõik võimalik. Vitozzi on suusakiiruses hetkel top6 naine ning lasketiirus on samuti võimeline kõvasti aega võitma.

Meie valikud:

  • Võitja Dorothea Wierer (4.50 @ Coolbet)
  • Võitjaks tuleb Lisa Vitozzi (31.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 225€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds