Jälgi meid

Ennustusvihjed

Arsenal vs. Manchester United ennustusvihjed

Inglismaa kõrgliigas lähevad vastamisi liidermeeskond Arsenal ja kolmandal tabelireal paiknev Manchester United. Milliseks kohtumine kujuneb ning kas Arsenal suudab hooaja teist kaotust vältida?


Arsenal vs. Man.United

Pühapäev, 22. jaanuar 2023
Algab: 18.30
Ülekanne: Viaplay

Manchester Unitedi võit või viik (1.98 @ Coolbet)

Esimene poolaeg viik (2.40 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Arsenal on koduväljakul sel hooajal vaid korra värava löömata jätnud.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Manchester Unitedi 3:1 võiduga.
  • Manchester United pole tänavu ühtegi kohtumist kaotanud, kui on oldud poolajapausiks eduseisus.

Liidermeeskond Londoni Arsenal on sel hooajal liigas kaotanud vaid ühe kohtumise. See saadi Manchester Unitedilt. Mäletatavasti Arsenali avavärav tühistati üsna kaheldava vea tõttu ja seejärel sai juba paremini minema Manu ning võttis lõpuks 3:1 võidu.

Arsenal tuleb antud kohtumisele üsna hea võidu pealt, kui 2:0 alistati Tottenham. Kaks löödud väravat, taga null, kolm punkti, kõik hästi.

Manchester United viigistas samas voorus 1:1 Crystal Palace´ga. Üsna mõru pill, sest mindi kohustusliku kolme punkti järgi ning see võeti neilt ära alles kohtumise päris lõpuminutitel.

Kui vaadata vaid viimast viite mänguvooru ehk põhimõtteliselt kohtumisi peale MM-i, siis Arsenali ja Manchester Unitedi näol ongi tegemist kahe kõige paremas hoos oleva meeskonnaga.

Enne kohtumist võiks asetada kergeks favoriidiiks Arsenali. Mängivad nad ju ikkagi koduväljakul ning seal pole neid sel hooajal suutnud veel keegi liigakohtumises alistada. Samas koefitsientide järgi tundub, et nad on asetatud võib-olla isegi liiga kindlateks favoriitideks.

Esimene panus – Manchester Unitedi võit või viik. Peale MM-i pausi ja Ronaldo lahkumist on Manchesteri meeskonnas justkui kõik paika loksunud. On saadud häid võite ja tabelis kollitatakse juba parimaid meeskondi. Arsenali tuhh on samuti muljet avaldav, kuid võiks öelda, et kohtumises jooksevad platsile ikka kaks üsna võrdset meeskonda ja antud valikule pakutakse pärs head koefitsienti.

Teine panus – esimene poolaeg viik. Rohkelt väravavõimalusi antud kohtumise avapoolajaks ei ennusta. Tavapärased 2-3 head momenti mõlemalt poolt kokku tuleb tõenäoliselt ära, kuid kui just keegi realiseerimisega ei hiilga, siis tahaks ennustada, et on tulemas selline kinnine ja otsiv 0:0 kolmveerandtund.

Meie valikud:

  • Manchester Unitedi võit või viik (1.98 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg viik (2.40 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt €!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds