Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kaunase Žalgiris vs. Crvena Zvezda ennustusvihjed

Leedu esiklubi jätkab play-off heitlust Crvena Cvezda vastu. Koduväljakul on Žalgiris üldjuhul serblaste vastu võidud ära võtnud. Kas seda suudetakse ka seekord? 


Žalgiris vs. Crvena Zvezda

Reede, 20. jaanuar 2023
Algab: 20:00
Ülekanne: TV3 Sport

Crvena Zvezda võit (2.30 @ Coolbet)

Kokku üle 153.5 punkti (1.90 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Žalgiris on kõikide liigade peale võitnud kuus kohtumist järjest.
  • Esimese omavahelise kohtumise sel hooajal võitis Crvena Zvezda nelja punktiga.
  • Mõlemad meeskonnad viskavad keskmiselt mängu kohta alla 77 punkti.

Leedu meeskond on hetkel päris heas hoos ning Euroliigas on järjest võetud kolm võitu. Seejuures viimased kaks võitu on nopitud võõrsil.

Crvena Zvezdal üldist võiduseeriat ette näidata pole, kuid järjest on võidetud neli võõrsilkohtumist, mis on Euroliigas väga kõva sõna.

Kui meenutada meeskondade esimest omavahelist kohtumist sel hooajal, siis Žalgiris oli igati mängus sees, kuid lõpus käkiti ära ning napi võidu võttis Serbia meeskond.

Nagu kõik kossusõbrad teavad, siis Žalgiris Arenal ehk koduväljakul on Leedu meeskond võimeline kõiki võitma. Hiljuti on koosseisu ka kahe mängijaga täiendatud ning saavutatud päris korralik momentum.

Crvena Zvezda poolelt tasub kindlasti üle märkida, et Campazzo on küll nendega liitunud, kuid Euroliigas veel mõnda aega mängida ei saa.

Kokkuvõttes ütleks, et oodata võiks üsna võrdset kohtumist, kuid koduväljaku tõttu annaks Žalgirisele napi eelise. Koefitsientide poolest oleks mõtekam ennustada siiski Serbia klubi edule.

Esimene panus – Crvena Zvezda võit. Serbia klubi võidukoefitsient on selgelt kõrgem ning võiks omada rohkem väärtust. Tulevad nad kohtumisele ju ka vägeva võõrsilmängude võiduseeria pealt ning hiljuti on alistatud võõrsil ka üks liidermeeskondadest – Olympiakos.

Teine panus – kokku üle 153.5 punkti. Kuigi kumbki meeskond ei ole statistika järgi just väga resultatiivne, siis tänapäeva korvpallis on 154 punkti selline üsna keskmine skoor, mille parema viskepäeva puhul ületavad enamus meeskonnad.

Meie valikud:

  • Crvena Zvezda võit (2.30 @ Coolbet)
  • Kokku üle 153.5 punkti (1.90 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 115€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds