Jälgi meid

Ennustusvihjed

Prantsusmaa vs. USA ennustusvihjed

Prantsusmaal jätkub reedel naiste jalgpalli MM teise veerandfinaaliga, kus selgub Inlgismaa poolfinaali vastane, kes eile võitis 3:0 Norra naiskonda. Tegemist on väga kõrgetasemelise kohtumisega, mis võiks olla vabalt ka turniiri finaal, kuid kahjuks pääseb vaid üks naiskond edasi võitlema ihaldatud karika järele.


Prantsusmaa vs. USA

Reede 28. juuni 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: ETV2

USA üle 1.5 värava (2.29 @ Coolbet)
Alla 8.5 nurgalöögi (2.42 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Prantsusmaa on viimasest 18st kohtumisest kaotanud vaid ühe, USA viimasest 42st(!) ühe.
  • Viimati kohtuti omavahel jaanuaris sõpruskohtumises ning selle võitis 3:1 Prantsusmaa.
  • USA on tänavusel MM-il igas kohtumises vähemalt kaks väravat löönud.

Antud kohtumise kergeks favoriidiks võiks pidada USA naiskonda. Nad on turniiril löönud nelja kohtumisega ulmelised 20 väravat ning endale on lastud lüüa vaid üks(eelmises kohtumises Hispaania vastu). Mängitakse ülima enesekindlusega ja nii domineeriva stiiliga, et neid võiks pidada ka kogu turniiri favoriidiks.

Prantsusmaa kasuks räägib muidugi kodupublik, kes neid igal sammul toetab. Samas võib kodune MM mängijatele teatava pinge peale panna. Alagrupis näidati igatahes väga korraliku taset, kuid tuleb tõdeda, et tegemist polnud just kõige tugevama alagrupiga ka. Prantslannadel on olnud üks lisapuhkepäev võrreldes USA naiskonnaga.

Esimeseks panuseks valime, et USA lööb vähemalt kaks väravat. Nad on seni seda suutnud kõigis neljas kohtumises MM-il. Prantsusmaa on nüüd küll esimene tõeliselt tugev vastane, kuid ka nende vastu võiks selline tulemus olla vägagi reaalne. Seda enam, et USA tegi viimases kohtumises Hispaania vastu enda kohta väga halva esituse, kuid suutis ikkagi mängu võita ja kaks ära lüüa.

Teisena läheme valikule, et kohtumises tuleb alla 8.5 nurgalöögi. See on küll veidikene riskeeriv, kuid arvestades mängu kaalu ja naiskondade taset, siis värava alt värava alla jooksmist siin kohtumises ei tule ja enamus võitlusest peetakse ära keskväljal. Pigem üsna kinnine kohtumine. Ennustame seisuks 0-2 USA kasuks

Meie valikud:

  • USA üle 1.5 värava (2.29 @ Coolbet)
  • Alla 8.5 nurgalöögi (2.42 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 48 €. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds