VIDEO | Thomas Müller pani palli valesse võrku ja Bayern jäi sel hooajal alles kuuendat korda Bundesligas võiduta

Müncheni Bayern pidi laupäeval sel hooajal alles kuuendat korda Bundesligas võiduta väljakult ära minema, kui kodus tehti Leverkuseniga 1:1 viik.

Bundesliga liidri jaoks algasid asjad ideaalselt, kui Niklas Süle nurgalöögi järel tekkinud olukorrast 18. minutil skoori avas, aga oma standardolukorra väravaga vastas üsna kiirelt külalismeeskond.

Bayerni särgis üle 200 värava löönud Thomas Müller ajas justkui karistusalad segamini ja suunas 36. minutil Kerem Demirbay karistuslöögist tulnud tsenderduse oma väravavahist mööda.

Mõlemal meeskonnal oli veel võimalusi võidu kindlustamiseks, aga neid ei suudetud realiseerida. Bayernil jäi teise väravani jõudmata vaatamata 20 löögiüritusele.

Bayerni tänavusest kuuest libastumisest kaks on toimunud viimases neljas voorus, mis on jätnud ukse Dortmundi Borussiale avatuks, aga Marco Rose meeskond on ise samuti eksinud ja Bayern sai sel nädalavahetusel vahe tabelitipus üheksa punkti peale, kuna Dortmundi kohtumine Mainziga lükkus viimase koroonaprobleemide tõttu edasi.