Müncheni Bayern vs. Hertha Berlin ennustusvihjed

Bundesliga ehk Saksamaa kõrgliiga hooaja avab valitseva meistri Müncheni Bayerni ja mullu 11. koha saavutanud Hertha Berlini vastasseis. Berliini klubi on läbi aastate olnud Müncheni gigandile äärmiselt ebamugav vastane. Kas ka hooaja avakohtumises suudetakse mängida kui võrdne võrdsega?

Bayer vs. Hertha

Reede 16. august 2019
Algab: 21:30
Ülekanne: Eurosport 2

Hertha Berlin AH+2 (2.02 @ Coolbet)
Rohkem väravaid teisel poolajal (1.98 @ Coolbet)

• Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Bayern võitnud ühe, Hertha võitnud ühe ja kolm on lõppenud viigiga.
  • Berliini Hertha on viimase kümne kohtumisega löönud kokku 26 väravat ehk keskmiselt 2.6 ühe mängu kohta.
  • Viimase 17 aasta jooksul on Müncheni Bayern vaid korra kaotanud hooaja avakohtumise Bundesligas.

Esmalt pilk klubide suvistele tegemistele. Bayern pidas kokku kaheksa ametlikku kontrollkohtumist. Neist kaotati normaalajal vaid üks, Arsenalile. Kuu alguses kaotati Dortmundile superkarika finaal tulemusega 0:2. Võrreldes eelmise hooajaga ei jätka meeskonnas enam Robben, Ribery ja Rodriguez. Uuteks tulijateks Benjamin Pavard, Lucaz Hernandez ja Ivan Pericic.

Hertha Berlin pidas sõpruskohtumisi märksa nõrgemate vastastega. Saldoks kuus võitu, kaks viiki ja kaks kaotust. Viimases sõpruskohtumises võideti Crystal Palace´i 4:0. Hertha on täiendanud oma ridu mitme Briti kõrgliigades mänginud mehega – Dedryck Boyata, Dodi Lukebakio ja Daishawn Redaniga.

Arvestades seda, kui raske vastane on Hertha Berlin läbi aastate Bayernile olnud ning kui hea koosluse noortest talentidest ja vanematest kogenud mängijatest eelmise aasta üheteistkümnes meeskond kokku saanud on, siis tahaks uskuda, et nad suudavad Bayernile anda üsna korraliku lahingu. Sellest ka meie esimene panus, et Hertha Berlin ei kaota kohtumist suuremalt kui kahe väravaga. Kui kaotab täpselt kahe väravaga, siis raha tagasi.

Kuna tegemist on ikkagist hooaja avakohtumisega ning mõlemad meeskonnad tahavad liigat alustada kena tulemusega, siis võib kohtumise esimene poolaeg olla küllaltki närviline ja otsiv. Väravaid ootaks rohkem teiselt poolajalt. Teine panus – rohkem väravaid lüüakse teisel poolajal.

Seda panust toetab ka fakt, et Hertha Berlin on tuntud üldjuhul väga tugeva esimese poolaja meeskonnana ning nende kaitset ei ole üldse lihtne lahti muukida. Viimases viies omavahelises kohtumises on Bayern Berliini klubile löönud keskmiselt vaid ühe värava mängu kohta. Bundesligas ei ole palju meeskondi, kes on suutnud Bayerni nii hästi kaitses kinni saada.

• Hertha Berlin AH+2 (2.02 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajl (1.98 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 40€.