Jälgi meid

Ennustusvihjed

Euroopa liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Euroopa Liiga kvalifikatsioonis mängitakse neljapäeval mitmete tippklubide osalusel eelringi korduskohtumised. Loe edasi ning leiad ühe  6.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 120€.


Eintracht Frankfurt vs. Vaduz (21:30)

Eelmises ringis üsna napilt FC Flora alistanud Eintracht Frankfurt tegi oma järgmise vastase ehk Vaduziga sotid selgeks juba avakohtumises. Teisele kohtumisele tullakse seisul 5:0 Saksamaa klubi poolt vaadates. Eintracht domineeris esimest kohtumist täielikult ning näitas palju kindlamat mängu, kui nädal varem Flora vastu. Vaduz ei suutnud koduväljakul teha ühtegi pealelööki raamidesse.

Mida võiks korduskohtumisest oodata? Eelkõige seda, et jätkuvalt lööb väravaid just Saksamaa klubi. Seega on meie esimene valik kombosse, et vähemalt üks meeskond jääb nulli peale. Mõistagi peaks selleks meeskonnaks olema Vaduz.

See on väga mõjuv näitaja, et kodukohtumises ei suutnud Liechtensteini klubi teha raamidesse mitte ühtegi pealelööki. Korduskohtumises võib Eintracht kasutada kaitseliinis mitmeid pingimehi, kuid seda enam on neil motivatsiooni teha soliidne partii ning hoida selja taga nulli. Vaduzi ründeklass jätab Saksamaa kõrgliiga taseme vastu veel soovida.

Meie valik: Vähemalt üks meeskond jääb nulli peale (1.82 @ Coolbet)


Wolves vs. Pyunik Yerevan (21:45)

Ajaloolist Euroopa Liiga alagrupikohta nooliv Wolves tuleb korduskohtumisele samuti soliidses eduseisus. Esimene kohtumine lõppes Premier League´i satsi 4:0 võiduga. Mõlemad klubid pidasid nädalavahetusel kohtumise ka koduliigas. Wolves mängis 0:0 viiki Leicesteriga. Pyunik võitis teist Armeenia satsi 3:0.

Üks on selge – Wolves kasutab võimalikult palju vahetusmehi algkoosseisus. Nende jaoks on juba esmaspäeval väga tähtis kohtumine Manchester Unitedi vastu. Sellest tingituna on ka meie valik selline, et Wolves ei küta Armeenia satsile nii suurt sauna, kui keskmine jalgpallisõber ootab. Lisame kombosse panuse, et kohtumises lüüakse alla 4.5 värava.

Ka esimeses omavahelises kohtumises nägime tulemust alla viie värava ehk ei tahaks uskuda, et nüüd, vahetusmeestega ja küllaltki madala motivatsiooniga Wolves erilise väravatesaju korraldab. Pigem skooritakse lõpuks maksimum 3-4 väravat.

Meie valik: Kokku alla 4.5 värava (2.06 @ Coolbet)


Espanyol vs. Luzern (22:00)

Antud paaris ei ole samuti üllatust sündimas ehk favoriit Espanyol tuleb korduskohtumisele kindlas 3:0 eduseisus. Espanyoli jaoks hakkab kodune jalgpalliliiga juba pühapäeval, kui esimese ringi vastaseks on Sevilla. Luzern on koduliigas pidanud juba neli kohtumist, võidetud on vaid üks.

Edasipääseja on juba põhimõtteliselt selge ning mõlemal meeskonnal on nädalavahetusel tähtsad koduliiga vastasseisud – selline olukord just eriti lõbusa jalgpalli ei soosi. Kihlveokontorid on samal arvamusel ning prognoosivad madalaskoorilist kohtumist.

Kõige parem valik, mis antud kohtumisele silma jääb – Espanyol skoorib alla kolme värava. Seda just põhjusel, et erilist motivatsiooni sajaprotsendiliselt pingutada Hispaania klubil olla ei tohiks. Mängitatakse rohkem tavaliselt vahetusmeeste rollis olevaid mängijaid.

Meie valik: Espanyol alla 2.5 värava (1.67 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 6.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 120€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds