Jälgi meid

Ennustusvihjed

Athletic Bilbao vs. FC Barcelona ennustusvihjed

Sarnaselt Bundesligaga alustab ka La Liga reede õhtul oma uut hooaega. Esimesena on võistlustules eelneva hooaja kaheksanda koha meeskond Athletic Bilbao ja valitsev meister Barcelona.


Ath. Bilbao vs. Barcelona

Reede 16. august 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: Setanta

Topeltvõimalus viik/Bilbao võit (2.2 @ Coolbet)
Ath.Bilbao skoorib esimesel poolajal (2.54 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelmisel hooajal jäid mõlemad omavahelised kohtumised viiki.
  • Mõlemad klubid on täpselt viimases kaheksas kohtumises värava löönud.
  • Athletic Bilbao pole koduväljakul kaotanud üksteist kohtumist järjest.

Mõlemad meeskonnad näitasid suvistes kontrollkohtumistes väga head vormi. Athletic Bilbao sai küll ühe üllatusliku kaotuse madalama liiga klubilt, kuid see oli ka nende ainuke kaotus. Võrdselt mängiti näiteks AS Roma ja West Hamiga. Bilbao suvel uusi põhitegijaid meeskonda ei toonud, küll aga pikendati mitme talendika palluriga koostööd.

Barcelona sai suvel väga tugevaid sõpruskohtumisi. Viimased kaks neist mängiti Napoli vastu ning mõlemad ka võideti. Esimene seejuures väga kindlalt 4:0. Viimases kohtumises sai jala valgeks ka suvel Atleticost Barcelonasse siirdunud Antoine Griezmann. Veel on suve jooksul meeskonnaga liitunud Frenkie de Jong ja Junior Firpo.

Lionel Messit vaevab säärelihase vigastus ning väga suure tõenäosusega Argentina superstaar meeskonda aidata ei saa, samuti on käevigastuse tõttu eemal väravavaht Neto.

Koosseise paberil vaadates ei ole küsimustki, et Barcelona on selle kohtumise üsna kindel favoriit. Siiski tuleb arvestada asjaolusid, et nad tulevad kohtumisele ilma Messita ja tegemist on hooaja avamänguga, mis toimub Barcelona jaoks võõrsil.

Ajalugu on näidanud, et Lionel Messi on Barcelona talisman ning ilma temata on Kataloonia klubi kohe mitme grammi võrra nõrgem klubi. Tõenäoliselt hakkab antud kohtumises tema rolli täitma Antoine Griezmann, kuid kas ta suudab kohe hooaja avamängus üsna suure pinge all Messi vääriliselt mängida? Pigem mitte. Seega on meie esimene panus topeltvõimalus, et kohtumine jääb viiki või võidab selle Athletic Bilbao.

Juba eelmisel hooajal näitas Athletic Bilbao koduväljakul liiga parimate meeskondade vastu suurepärast kaitset. Viimases omavahelises kohtumises hoiti Barcelona klubi üldse nulli peal. Kõik eeldused on loodud, et La Liga algab kerge üllatusega.

Teisena jääb silma valik, et Athletic Bilbao lööb esimesel poolajal värava. Sellele pakutakse üsna korralikku koefitsienti. Eelmisel hooajal ei olnud Bilbao just kõige resultatiivsem klubi, kuid kindlasti on sellele suvel väga palju tähelepanu pööratud ja uuel hooajal ennustaks neile juba palju suuremat arvu keskmiselt ühes mängus löödud väravate kohta.

Meie valikud:

  • Topeltvõimalus viik või Athletic Bilbao võit (2.2 @ Coolbet)
  • Ath.Bilbao skoorib esimesel poolajal (2.54 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 50€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds