Jälgi meid

Ennustusvihjed

Müncheni Bayern vs Bayer Leverkusen ennustusvihjed

Koondisepaus on läbi ja jätkuvad kodused liigad. Kas hooaega halvasti alustanud Müncheni Bayern suudab neljandal katsel naasta võidulainele või suudab samuti hooaega kehvalt alustanud Bayer Leverkusen ise oma hooajale positiivse tõuke anda?


Müncheni Bayern vs Bayer Leverkusen

Reede, 30. september 2022
Algab: 21.30
Ülekanne: Viaplay

Müncheni Bayern võidab (1,33 @ Coolbet)

Müncheni Bayerni väravate arv üle 2,5 (1,73 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Müncheni Bayern pole Bundesligas võitnud neli kohtumist järjest.
  • Müncheni Bayern on Bundesligas tänavu löönud 7 mänguga 19 väravat.

Hooaja esimestes mängudes paistis, et Müncheni Bayernit ei takista tänavu taas miski, kuid pärast 20 väravat esimeses neljas mängus on Baierimaa klubi mängumootor tõrkuma hakanud. Bundesligas viigistati kolm kohtumist järjest ning enne koondisepausi saadi šokkkaotus Augsburgilt.

Mängu domineerimis täielikult Bayern (pallivaldamine 77%) ning sooritas 19 pealelööki, kuid väravasse ükski ei jõudnud. Hoopis Augsburgi mängija Mergim Berisha lõi kohtumise ainukese värava, mis andis Ragnar Klavani endisele koduklubile väärtuslikud kolm punkti.

Neli mängu võiduta tähendab Bayerni jaoks seda, et liidrist Union Berliinist jäädakse maha viie punktiga ning viimaste aastate suurimast rivaalist Dortmundi Borussiast kolm punktiga, kusjuures nädala pärast sõidabki Bayern külla Dortmundi Borussiale.

Peatreener Nagelsmann liiga mures veel ilmselt ei ole, sest vahed liidritega on väiksed ning hooaeg on veel pikk ees. Samuti on Meistrite liigas kõik alles ees, kuid viies võiduta kohtumine kahtlemata tekitaks küsimusi juurde.

Bayern on hooaega alustanud enda kohta kehvalt, kuid see ei ole võrreldav Bayer Levekuseniga, mis kaotas hooaja esimesest seitsmest kohtumisest koguni kuus. Sinna hulka kuulub ka karikasarjas saadud 4-3 kaotas Saksamaa tugevuselt kolmandasse liigasse kuuluva Elversbergi vastu.

Järgmisest kahest kohtumisest on saadud kätte kaks viigipunkti, mille abil on väljalangemistsoonist välja tõustud. Viimati kohtuti Werder Bremeninga ning võit oli juba käeulatuses, aga paraku 82. minutil vastased viigistasid.

Veidi võib lohutust leida Meistrite liigast, kus avavoorus kaotati mõneti üllatuslikult Belgia klubile Club Brugge, aga teises voorus alistati koduväljakul Atletico Madrid ehk Euroopas on kõik veel võimalik.

Esimene panus – Müncheni Bayern võidab. Saksamaa meistri võiduta seeria on veninud niigi pikaks ning varem või hiljem hakatakse taas järjest võite noppima. Koondisepaus võiks mõjuda sobiva värskendusena ning koduväljakul saadakse kindel võit.

Teine panus – Müncheni Bayerni väravate arv üle 2,5. Vaatamata tõrkuvale mängumasinale on Bundesligas löödud keskmiselt kolm väravat mängus ning ei oota vähemat ka Leverkuseni Bayeri vastu.

Meie valikud:

  • Müncheni Bayern võidab (1,33 @ Coolbet)
  • Müncheni Bayerni väravate arv üle 2,5 (1,73 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 67€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds