Jälgi meid

Ennustusvihjed

Arsenal vs Tottenham Hotspur ennustusvihjed

Premier League’is ootab ees tuline nädalavahetus, kui omavahel kohtuvad mitmed esikuuiku võistkonnad. Kas Londoni derbis tõmbab pikema kõrre tabeliliider Arsenal või hoopis Tottenham Hotspur tõuseb võiduga linnarivaalist mööda?


Arsenal vs Tottenham Hotspur

Laupäev, 1. oktoober 2022
Algab: 14.30
Ülekanne: Viaplay

Tottenham Hotspur võidab (3,52 @ Coolbet)

Gabriel Jesus lööb värava (2,45 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Arsenal on võitnud viimased kuus koduväljakul peetud kohtumist.
  • Arsenal on tänavu võitnud kaheksast kohtumisest seitse (sh eurosarjad).
  • Tottenham Hotspur pole suutnud Arsenali võõrsil võita viimases 11. kohtumises.

Londoni derbile tegid eelsoojenduse Arsenali ja Tottenham Hotspuri naiskonnad, mis kohtusid omavahel Inglismaa naiste meistriliiga raames. Koguni 47 367 pealtvaataja eest toimunud kohtumise võitsid võõrustajad ehk Arsenal, mis lõi Tottenhamile neli vastuseta väravat.

Arsenali mehed loodavad kindlasti naiste saavutust korrata, kuid midagi lihtsat neid ees ei oota. Hooaega on alustatud kuue võidu ja ühe kaotusega ning enne koondisepausi alistati 18. septembril Brentford 3-0. Poolajaks juhiti William Saliba ja Gabriel Jesuse väravatest 2-0 ning teise poolaja alguses lisas Fabio Vieira ühe värava.

Võiduga kindlustati, et koondisepausile mindi liidritena. Edu Manchester City ja Tottenham Hotspuri ees on siiski kõigest üks punkt. Võõrustajatel on kohtumises Tottenhamiga palju tõestada, sest esikuuiku võistkondadest on kohtutud ainult Manchester Unitediga ning sellest mängust pärineb ka ainuke kaotus.

Tottenham Hotspuri fännides oli muremõtteid tekitamas lõuna-korealane Son Heung-min, kes polnud tänavu veel väravaarvet avanud, kuid viimases kohtumises enne koondisepausi sai ründaja punni eest ning väravaid hakkas lademetes tulema.

Tabeli viimase Leicester City vastu jäädi juba kuuendal minutil kaotusseisu, kuid 15 minutit hiljem juhtis juba Tottenham 2-1. Poolajaks oli taas viik majas, aga teise poolaja alguses viis Bentancur Tottenhami juhtima.

59. minutil mängu sekkunud Son võttis 10 minutit aega, et soojaks saada ning hakkas siis väravaid paugutama. Ligikaudu kümne minutiga sai ründaja kirja kolm väravat ning vastastel on taas põhjust lõuna-korealast karta.

Tottenham osaleb tänavu ka Meistrite liigas ning avavooru 2-0 võidule Prantsusmaa klubi Marseille üle järgnes võõrsil mõnevõrra üllatuslik kaotus Lissaboni Sportingule. Kaotusest taastuti kiirelt, sest nädalavahetusel alistati koduliigas Leicester City juba 6-2.

Esimene panus – Tottenham Hotspur võidab. Arsenal on hooaega alustanud näiliselt paremini, kuid enamasti on need kõik olnud kohustuslikud võidud ning teise esikuuiku võistkonnaga mängides saadi kohe kindel kaotus. Noor Arsenali võistkond on perspektiivikas, kuid esikuuiku vastu jääb neil veel kogemusest ja jõulisusest puudu.

Teine panus – Gabriel Jesus lööb värava. Brasiillane on alustanud algkoosseisus kõigis Arsenali kohtumistes ning löönud neli väravat ja andnud kolm väravasöötu. Numbrid ei peegelda piisavalt hästi, kui heas vormis ründaja tegelikult on olnud.

Meie valikud:

  • Tottenham Hotspur võidab (3,52 @ Coolbet)
  • Gabriel Jesus lööb värava (2,45 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 176€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds