Jälgi meid

Ennustusvihjed

Mousesports vs. FaZe Clan ennustusvihjed

Road To Rio ESL One Counter-Strike turniiril jätkuvad põnevad alagrupikohtumised. Reedel näeme äärmiselt põnevat kohtumist, milles lähevad vastamisi kaks maailma edetabeli esikümnesse kuuluvat meeskonda. Kelle võidušansid võiksid olla paremad?


Mousesports vs. FaZe Clan

Reede 1. Mai 2020
Algab: 19:30
Ülekanne: ESL ametlik kanal

FaZe võit (1.85 @ Coolbet)

Kokku üle 2.5 map-i (1.85  @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


FaZe on seisvusele kohaselt võitnud kõik senised kolm kohtumist ning on B-alagrupi liider. Mousesports teenis kahes esimeses ringis üllatuskaotused, kolmandas ja seni viimases kohtumises suudeti peale rasket algust siiski enda paremus maksma panna meeskonna C0ntact Gaming üle ning teeniti turniiri esimene võit.

Suurema motivatsiooniga tuleb kohtumisele kindlasti Mousesports. Kui nad peaksid antud kohtumise FaZe-le kaotama, siis läheks edasipääs alagrupist juba väga keeruliseks, kui mitte võimatuks. Samas vaadates viimaseid tulemusi, siis tekib küsimus, kas nad on üldse praeguses seisus võimelised FaZe alistama.

Hiljutisemad omavahelised vastasseisud on lõppenud enamjaolt Mousesportsi võitudega Viimasest kuuest kohtumisest on nad võitnud lausa viis. Siiski on viimased kohtumised olnud üsna tasavägised ja vajanud võitja selgitamiseks kolme kaarti.

Esimene panus – FaZe võit. Nende hetkevorm tundub lihtsalt parem. Samuti pole nad pikka aega suutnud Mousesportsi alistada ja seda enam soovivad nad neile kaotuse kinkida. Hoolimata alagrupi liidrikohast on FaZe meeskonnale ka antud kohtumise võit väga tähtis, sest see aitab kaasa paremale asetusele tähtsamateks kohtumisteks. Samas võib võiduga kaasneda ka selline boonus, et suur konkurent Mousesports ei pääsegi alagrupist edasi.

Teine panus – kokku üle 2.5 map-i. Huvitaval kombel on meeskondadel väga erinevad nö. trump map-id. Nendes, kus FaZe on väga tugev, on Mousesports väga nõrk, ja vastupidi. See peaks tähendama, et mõlemad meeskonnad võtavad oma lemmik kaartidel võidud ning otsustavaks saab kolmas kaart. Seega ootame kindlasti vähemalt kolme kaarti.

Meie valikud:

  • FaZe võit (1.85 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2.5 map-i (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 37€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds