Jälgi meid

Ennustusvihjed

CS:GO eri: Mousesports vs FaZe ennustusvihjed

mousesports

Koroonaviirus levib üle maailma ning 99,9% spordialadest on pandud teadmata ajaks pausile. Õnneks ei tekita see probleemi e-spordi fännidele, sest valdkonna erinevatel aladel nagu näiteks CS:GO käivad võistlusmatšid täie hooga edasi. Küll ei mängita kohtumisi suurtel areenidel, vaid meeskonnad mängivad kas omaendi kodudes või siis tiimide staapides.

Järgnevas artiklis viskame pilgu peale 28. märtsil aset leidvale ESL Pro League matšile, kus kohtuvad omavahel eestlase Robert “Ropz” Kooli kodumeeskond Mousesports ning FaZe Clan ja vaatame, millised oleksid meie antud kohtumise spordiennustuse valikud. Olgu öeldud, et tegemist on ühe C alagrupi oodatuima vastasseisuga.

Robin "Ropz" Kool meediale intervjuud andmas

Robin “Ropz” Kool meediale intervjuud andmas

Meeskonnad

Mousesports on antud paari favoriit ning asub hetkel maailma edetabelis 4. kohal. Kuni veebruari lõpus aset leidnud IEM Katowice turniirini oldi lausa superhoos. Oma viimastesest 12-st kohtumisest oldi suudetud võita lausa 11 ning tundus, et suudetakse taaskord maailma edetabelis tõusta kolme parima hulka (parim koht on olnud 2. positsioon). Kurikuulus Poola võistlus võttis kahjuks meeskonnal natukene hoogu, aga maha. Seal vannuti alla kahele vastasele ning langeti konkurentsis juba veerandfinaalis meeskonna 100 Thieves vastu.

Viimase kaotuse puhul oli imekspandav ka tõsiasi, et lüüa saadi ka enda lemmikkaardil Dust 2-l.

Faze Clan`i tulemusi vaadates, jõuab kiiresti järeldusele, et nemad viimasel ajal nii head vormi saavutanud ei olegi. Ka nende tee Poolas lõppes veerandfinaaliga ning ka tulemused enne seda pole olnud väga kiita. Sarnaselt mousespordiga erineva rahvusega meestest koosnev tiim asub hetkel maailma edetabelis 7. kohal. Küll, aga võib öelda seda, et nende viimased kohtumised alates detsembrist on toimunud keskmiselt tugevamate vastaste vastu kui mousesportsi omad.

Lisaks sellele on Faze meeskonna nimekirjas väga kõvad nimed. Siiani on nende kahjuks rääkinud tõsiasi, et meeskonnamängu pole suudetud vajaliku tasemini viia, kuid see peaks olema pigem aja küsimus kui paratamatus.

Lisaks sellele võib meestesse enesekindlust sisestada ka fakt, et Poolas ei kaotatud ühtegi matši ilma mapivõiduta ning eelneval turniiril alistati 3 tugevat vastast nulliga.

Viimased 4 omavahelist kohtumist on lõppenud kahel korral Mousesportsi võiduga ning kahel korral on parem olnud Fazr Clan. Viimase võidu võttis siiski Robin Kooli meeskond.

Käesolevast videost võib näha tiimide, eelmisel aastal aset leinud, omavahelise kohtumise kokkuvõtet “Mirage” mapil. Arvata on, et tuleb kõva andmine ka seekord!

Ennustused

Kui aus olla, siis tunduvad mõlemad tiimid paberil üsnagi võrdselt. Seda fakti ilmestavad lisaks omavahelistele mängudele ka sarnased võiduprotsendid. Mousesportsil on see 55,9 ning Faze Clanil 56,1. Tulenevalt sellest, et coolbeti koefid Faze Clan`i võidule panustamiseks on niivõrd palju paremad (2.05), teeme meie oma ennustuse just neile.

Lisaks sellele tundub üpris turvaline panus ka see, et mängitakse rohkem kui 2 map`i. Eeldame, et mõlemad tiimid võtavad võidu omalt poolt valitud kaardil ning kaotavad vastaste omas. Võitja selles vastasseisus selgub tõenäoliselt kolmandal kaardil.

Meie valikud:

  • Faze Clan võidab (2.05 @ Coolbet)
  • Total Maps Played Over 2.5 (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku 41€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Tunned end e-spordi maailmas (ükskõik millises mängus) kui kala vees ning sooviksid meile ükskõik millises formaadis sisu luua ning sellega lisa teenida? Siis kirjuta meile: info@spordimees.ee ja mõtleme midagi välja.

KKK

Kuidas matšidele kaasa elada?

Mängudele saab kaasa elada iga päev ESL ametliku twitchi kanali kaudu.

Kuidas vaadata turniiri üldseisu?

Alagruppide seise ning tulemusi saab vaadata ESL Pro League ametlikult kodulehelt.

Misasi on CS:GO?

CS:GO mängu kohta saab tutuvustavat infot siit.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds