Jälgi meid

Ennustusvihjed

FaZe Clan vs. Mousesports ennustusvihjed

Koroonaviirus levib üle maailma ning 99,9% spordialadest on pandud teadmata ajaks pausile. Õnneks ei tekita see probleemi e-spordi fännidele, sest valdkonna erinevatel aladel nagu näiteks CS:GO käivad võistlusmatšid täie hooga edasi. Küll ei mängita kohtumisi suurtel areenidel, vaid meeskonnad mängivad kas omaendi kodudes või siis tiimide staapides.

Järgnevas artiklis viskame pilgu peale 06. aprilli õhtul aset leidvale ESL Pro League matšile, kus kohtuvad omavahel eestlase Robert “Ropz” Kooli kodumeeskond Mousesports ning FaZe Clan ja vaatame, millised oleksid meie antud kohtumise spordiennustuse valikud. Olgu öeldud, et tegemist on vahegrupi kohtumisega. Vahegruppi pääsesid kuus parimat meeskonda. Vahegrupi võitja pääseb otse turniiri finaali, teine ja kolmas koht selgitavad omavahel välja teise finalisti.

Robin "Ropz" Kool meediale intervjuud andmas

Robin “Ropz” Kool meediale intervjuud andmas

Omavaheliste kohtumiste tulemused

Viimase aasta jooksul on omavahel kohtutud viiel korral. Mousesports on võitnud nendest neli ning need kõik on olnud kolmest parim formaadiga kohtumised. Ainsa ühe mapiga formaadi omavahelise kohtumise võitis FaZe.

Viimases omavahelises kohtumises – nädalapäevad tagasi – alagrupifaasis võidutses Mousesports tulemusega 2:1. Kohtumine algas FaZe domineerimisel. Nad said valida esimese mapi, milleks oli Nuke ja suutsid selle kindlalt 16:9 võita. FaZe ongi viimase kolme kuu jooksul just Nuke mapis kõige paremat võiduprotsenti näitamas. 

Teise mapi sai valida Mousesports ning selleks sai olema Train. Tegemist on mapiga, mis FaZe meeskonnale üldse ei sobi ning ka seekord tuli Mousesportsile selles alla vanduda.

Kolmandas ja otsustavad mapis, milleks oli Dust2, näitas Mousesports meeskondlikumat tegutsemist ja võttis 16:12 võidu. Üldseis seega 2:1 eestlase meeskonnale.

Ennustused

Nagu hiljutises omavahelises kohtumises, ootaks ka seekord äärmiselt tasavägist kohtumist. Mousesports on küll meeskondlikult natukene parem meeskond, kuid FaZe Clanis on individuaalselt tõelised maailmatipud ning potentsiaali antud kohtumise võitmiseks jagub küllaga.

Kindlasti on FaZe teinud kaotusest omad järeldused ning suudab antud kohtumisele tulla juba küpsema taktikaga. Kokkuvõttes on mõlema meeskonna võiduvõimalused võrdsed ning seega valime kõrgema koefitsiendiga valiku – ennustame FaZe Clani võitu.

Lisaks tundub üsna kindel valik, et mängitakse vähemalt kolm map-i. Mõlemad meeskonnad on oma lemmik mapides, mille nad ise saavad valida, väga tugevad ning seega ennustaks, et võitja selgub kolmandas ja otsustavas map-is.

Meie valikud:

  • FaZe Clani võit (1.96 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2.5 map-i (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

KKK

Kuidas matšidele kaasa elada?

Mängudele saab kaasa elada iga päev ESL ametliku twitchi kanali kaudu.

Kuidas vaadata turniiri üldseisu?

Tulemusi saab vaadata ESL Pro League ametlikult kodulehelt.

Misasi on CS:GO?

CS:GO mängu kohta saab tutuvustavat infot siit.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds