Jälgi meid

Ennustusvihjed

Moskva Himki vs. Panathinaikos ennustusvihjed

Kätte on jõudnud teisipäev, mis tähendab, et algamas on ka Euroliiga uus voor. Esimeses kohtumises jooksevad platsile tabeli neljas Himki ja kaheksas meeskond Panathinaikos.


Himki vs. Panathinaikos

Teisipäev 29. Oktoober 2019
Algab: 19:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Himki AH-5.5 punkti (1.78 @ Coolbet)
Kokku alla 163.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased seitse omavahelist kohtumist on võitnud alati koduväljakul mängiv meeskond.
  • Himki on kõikide liigade peale viimasest kümnest koduväljaku kohtumisest võitnud kaheksa, Panathinaikos on viimasest kümnest võõrsil kohtumisest võitnud kaheksa.
  • Panathinaikos ja Himki on terve liiga peale kõige enam vabaviskeid teenivad meeskonnad.

Himki poole pealt on jätkuvalt vigastatud Stefan Jovic, Egor Vialtsev ja Chris Kramer. Panathinaikos peaks Venemaale tulema täisrivistuses.

Mõlemal meeskonnal on välja kujunenud kindlad punktiliidrid. Himkil on nendeks Shved keskmiselt 21 , Timma 15 ja Devin Booker 12 punktiga. Panathinaikosel Nick Calathes 16, Fredette 15 ja Deshaun samuti 15 punktiga.

Kahepunktivisete protsent on mõlemal meeskonnal liiga üks parimaid, kaugelt on olnud siiamaani natukene täpsemad Himki mängijad, kes sopsanud kolmepunktiviskeid 38%, Panathinaikose 31% vastu. Üldiselt on igas statistika valdkonnas Venemaa klubi grammi võrra parem.

Peale soliidse statistika on Himki suureks eeliseks muidugi ka koduväljak, mis Euroliigas omad tavaliselt üsna suurt kaalu. Osaliselt ka seetõttu valiksime esimeseks panuseks, et Venemaa klubi võidab selle kohtumise vähemalt kuue punktiga. Nad on just rünnakul natukene mitmekülgsem ja võimekam meeskond, millest peaks piisama, et Kreeka suurklubi üle mängida.

Skoorimise koha pealt ootaks pigem tagasihoidliku kohtumist. Panathinaikos teab, et Himkiga ei saa mängutempot väga kiireks lasta ning tõmbavad selle meelega alla. See omakorda võiks mänguskoori jätta kuskil 150-160 punkti vahele. Võrdluseks võib tuua, et need klubid pole Himki kodumängus kunagi omavahel normaalajal kokku üle 160 punkti visanud.

Meie valikud:

  • Himki AH-5.5 punkti (1.78 @ Coolbet)
  • Kokku alla 163.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds