Jälgi meid

Ennustusvihjed

Fenerbahce vs. Kaunase Žalgiris ennustusvihjed

Euroliiga topeltvoor sunnib vaid loetud päevad peale viimast kohtumist meeskonnad taas palliplatsile ja reedel leiab aset lausa seitse kohtumist. Üks atraktiivseim neist võiks olla Fenerbahce ja Žalgirise vaheline mõõduvõtt.


Fenerbahce vs. Žalgiris

Reede 1. November 2019
Algab: 19:45
Ülekanne: TVPlay Sports

Fenerbahce AH-8.5 (1.87 @ Coolbet)
Kokku üle 151.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Fenerbahce on kõikide liigade peale kaotanud viimased kolm kohtumist.
  • Mõlemad meeskonnad teevad keskmiselt ühe kohtumise kohta ligi 14 pallikaotust.
  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Fenerbahce võitnud neli.

Viimaste hooaegade üks stabiilsemalt tugevamaid meeskondi Fenerbahce on hooaega alustanud üsna kohutavalt. Viiest kohtumisest on võidetud vaid üks. Peatreener Obradovic sõnas peale viimases voorus Maccabile kaotatud kohtumist, kus visati vaid 55 punkti, et siiamaani on mängijate esitused alla nende võimete ja varu on meeskonnas tohutult.

Pilk statistikasse kinnitab seda arvamust – vaid Nando De Colo on rünnakul oma ära teinud keskmiselt 21 punktiga. Ükski teine pallur pole jõudnud isegi keskmiselt kümne punktini mängus. Arvestades Derrick Williamsi, Jan Vesely, Kostas Sloukase, Ali Muhhamedi, Luigi Datome ja Nikola Kalinici võimeid, siis on kindel, et meeskonnas on tõesti veel tohutult varu ja nüüd on peatreeneri ülesanne see kooslus käima saada.

Žalgiris tuleb samuti kohtumisele üsna negatiivsete emotsioonide pealt. Kolmapäeval kaotati koduväljakul lisaajal Peterburi Zenidile. Selgelt oldi hädas visketabavusega, milleks oli vaid 33.3%. Sel Euroliiga hooajal on seni võõrsil peetud vaid üks kohtumine ja see kaotati Milano Olimpiale 81:85.

Arvamus kohtumise resultaadi suhtes on, et Fenerbahce võtab väga kindla võidu. Sel hooajal on nad Euroliigas pidanud vaid ühe kodukohtumise ja selle võitnud. Kuna viimasel ajal on Türgi klubi tunnistanud vaid kaotuseid, siis on neil fännide ja avalikkuse poolt teatav surve ning nüüd üritatakse kõigile tõestada, et hooaja algus on nahka läinud vaid uute meeste kokkumängu puudumise tõttu.

Kui jätta Žalgirise võitluslikkus ja hea sünergia kõrvale, siis puhtalt koosseisu järgi on nad tänavu siiski tabeli teise poole meeskond. Fenerbahce peaks aga kuuluma kindlalt esikuuikusse. Usume, et Türgi klubi teeb hooaja parima mängu ja võidab selle kohtumise vähemalt üheksa punktiga.

Teiseks ennustaks, et meeskonnad ületavad kihlveokontroite poolt asetatud skooriliini, milleks on 151 punkti. Kui üldiselt on Fenerbahce olnud skoorimisega hädas, siis koduväljakul on oma ära tehtud. Samuti võiks oodata, et Žalgirise kaitse ei ole võõrsil nii efektiivne, kui nende koduväljaku kohtumistes. Seega teine panus – kokku üle 151.5 punkti.

Meie valikud:

  • Fenerbahce AH-8.5 (1.87 @ Coolbet)
  • Kokku üle 151.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds