Jälgi meid

Ennustusvihjed

Moskva CSKA vs Real Madrid ennustusvihjed

Euroliiga vooru põnevaim kohtumine leiab aset Moskvas, kus omavahel kohtuvad tabeli teine ja kolmas meeskond. Mõlemad meeskonnad on võitnud oma viimasest viiest kohtumisest neli. Omavahelised kohtumised on olnud alati väga tasavägised ning viimase kuue mänguga ollakse viigis – mõlemal kolm võitu ja kolm kaotust. Millist mängu oodata täna?


Moskva CSKA vs. Real Madrid
Reede, 8. Veebruar, 2019
Mäng algab: 19:00
Ülekanne: TVPLAY Sports

Ennustusvihjed
Real Madridi võit 3.05 @ Coolbet
Moskva CSKA alla 88.5 punkti 1.87 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Moskva CSKA on Euroliigas sel hooajal kaotanud koduväljakul vaid 1 kohtumise.
  • Vaid Khimki võtab rohkem kolmepunktiviskeid kui Real Madrid.
  • Viimase omavahelise kohtumise Moskvas võitis Real Madrid 9 punktiga.

Kui sellistel tippklubidel nagu Moskva CSKA-l ja Real Madridil võib mõne nõrgema vastase vastu olla kerged motivatsiooni probleemid, siis täna sellist muret ei ole. Tegemist on põhimõttelise vastasseisuga.

Esimesena hindame Real Madridi võidukoefitsenti liiga kõrgeks. Moskva CSKA on küll kodus kerge favoriit, kuid pigem jaotuksid võiduvõimalused 55% CSKA ja 45% Real Madrid. See tähendab, et lihtsalt peab minema Hispaania klubi poolele. Nende koefitsendis peitub väärtus. Seda enam, et Venemaa tippklubi on sel hooajal harjumatult ebastabiilne ja mängupilti varjutavad erinevad probleemid.

Kohtuvad kaks võimsat ründemeeskonda, kuid samal tasemel ollakse ka kaitses. Mõlemad klubid asuvad kaitsenäitajate põhjal esikuuikus. Arvestades, et täna antakse tavalise sajaprotsendilise pingutuse asemel sadakümme protsenti, siis vaevalt meeskondade skoorid üheksandasse kümnesse küündivad.

Viimases viies kodukohtumises on Moskva CSKA visanud 90 punkti täis vaid kahel korral. Seejuures on nende seas olnud vaid üks väga heal tasemel kaitsemeeskond. Hetkeseisuga ei ole Venemaa superklubi kaugviskajad nii enesekindlad kui oma parimatel päevadel. Samuti mängitakse harjumatult aeglast mängu. Veerandajaga keskmiselt 22 punkti viskamine tundub ebatõenäoline.

Meie valikud:

  • Real Madridi võit (3.05 @ Coolbet)
  • Moskva CSKA alla 88.5 punkti (1.87 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds