Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laskesuusatamine Canmore MK-etapi teatesõitude ennustusvihjed

Teisel võistluspäeval Canmores leiavad aset meeste ja naiste teatesõidud. Meeste võistluse ülekannet on võimalik jälgida ERR spordiportaalis, naiste sõitu kannab üle ETV2.

Toome teieni kaks meeskonda ja ühe naiskonna, kes oma täit potentsiaali ära kasutades, peaksid jõudma kõrgetele kohtadele ning samas pakutakse nende edule ka piisavalt kõrgeid koefitsente.


Laskesuusatamise MK teatesõidud

Reede, 8. Veebruar, 2019
Algab: 21:30 mehed ja 23:45 naised
Ülekanne: ERR spordiportaal ja ETV2

Ennustusvihjed

Venemaa mehed top 3 koht 2.5 @ Coolbet
Austria mehed top 3 koht 1.95 @ Coolbet
Norra naiskond võidab 2.55 @ CoolbetPANUSTA SIIN


Ei tea laskesuusatamise spordiennustuse võimalustest mitte midagi? Siis loe meie detailset juhendit siit.

Canmores on krõbedad külmakraadid ja juba eilne võistluspäev tõestas, et libisemisolud on väga kehvad. Sellised tingimused annavad hea suusakiirusega sportlastele veel suurema eelise, kui oleme harjunud. Teatevõistlustes on teatavasti kasutada lasketiirudes ka varupadrunid ning täpne laskmine ei oma nii suurt kaalu kui idividuaaldistantsidel.

Mehed:

Meeste 4 x 7.5km sõidus on üks kindel soosik Norra ning peale seda tuleb neli-viis üsna võrdset meeskonda, kes kõik on võimelised poodiumikohtade nimel võitlema. Meie tooksime välja Venemaa ja Austria teatenelikud.

Venemaa selle hooaja teatesõitude tulemused on 5. ja 1. koht. Sel korral tullakse välja kolme väga tugeva sportlasega, kuid viimases vahetuses on väikene küsimärk Alexander Povarnitsyn. Tegemist on väga hea laskjaga, kuid suusakiiruse poolest jääb parimatele väga tugevalt alla. Kolm esimest vahetust on aga väga hea tasemega ning arvatavasti sõidetakse piisav vahe sisse, et viimane vahetus suudab esikolmiku kohta hoida.

Austria on stabiilselt kõrgetel kohtadel, sest neil on kolm väga tugevat sportlast. Esikoha nimel võistlemiseks jääb aga neljandast kõrgetasemega sportlasest puudu. Seekord on nelikusse nimetatud Ederi, Langertingeri ja Eberhardi kõrval Felix Leitner. Ta sõidab esimest vahetust ning kindlasti ei suuda parimatega sammu pidada, kuid arvestades Austria järgnevaid vahetusi, siis on kõik peale esikoha võimalik.

Venemaa ja Austria suurimad konkurendid teisele ja kolmandale kohale on Prantsusmaa ja Saksamaa, kuid nemadki ei sõida tugevaima koosseisuga. Näiteks prantslased peavad läbi ajama ilma Martin Fourcadeta ning Saksamaal on koosseisus kaks küsimärki – Rees ja Nawrath.

Naised:

Naiste 4 x 6km teatesõidus näeme võitjana Norra naiskonda. Nende liikmete eilsed tulemused eraldistardist sõidul olid: 1. koht, 5. koht, 12. koht ja 21. koht. Päevad ei ole vennad ning teatesõit on täiesti erineva iseloomuga võistlus, kuid siiski on nende naiskonna keskmine tase kõige parem.

Kõik Norralannad on väga hea suusakiirusega ning kolm sportlast ka stabiilsed laskjad. Eilne võitja Tiril Eckhoff on silmanägemise probleemide tõttu ebastabiilne laskja, kuid üks kiiremaid suusatajaid. Sel hooajal ei ole Norra teatenaiskond esikolmikusse jõudnud, kuid kordagi ei ole sõidetud ka nii tugevas koosseisus.

Nende suurim konkurent Saksamaa on väga ebastabiilne. Suusarajal kiired, kuid mõne sportlase lasketäpsus on lihtsalt kohutav. Teise suurima konkurendi ehk Prantsusmaa sportlased ei tundud hetkel olema kõige paremas vormis.

Loodame, et hea tulemuse teeb ka ajalooliselt tugev Eesti naiskond.

Meie valikud:

  • Venemaa meeskond top 3 (2.5 @ Coolbet)
  • Austria meeskond top 3 (1.95 @ Coolbet)
  • Norra naiskond võidab teatesõidu (2.55 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

 

 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds